Могилянка посіла восьме місце у рейтингу університетів ТОП-200 Україна

Освітній рейтинг "ТОП-200 Україна" оприлюднив результати 2016 року.

Національний університет «Києво-Могилянська академія» посів восьму позицію з-поміж 200 кращих вітчизняних вишів.

За показником «індекс якості навчання» Могилянка – в трійці лідерів.

У рейтингу "ТОП-200 Україна" діяльність університетів оцінюється з допомогою інтегрованого індексу, який містить три комплексні складові: індекс якості науково-педагогічного складу, індекс якості навчання, індекс міжнародного визнання. У 2015/2016 році додатково було введено критерій «Інноваційна діяльність університетів», який кількісно вимірюється обсягом інвестицій, зроблених приватним, високотехнологічним бізнесом в стартапи університетів.

Цього року для оцінювання міжнародного визнання університетів додатково враховувалася участь у таких європейських програмах, як «Горизонт 2020», Seventh Framework Programme, TEMPUS, Erasmus+.

Експертне оцінювання, яке також є складовою рейтингування, проводилося за такими критеріями: рівень базової, загальноосвітньої підготовки студентів, рівень їхньої фахової підготовки, рівень практичного володіння інформаційними технологіями, затребуваність випускників на ринку праці.