Фестиваль есеїстки ШЕРЕХ 2016

16 -18 грудня, Art Ukraine Gallery

«Літературний Woodstock» та «свято думки». В ці слова можна вкласти тисячі сенсів і мільйони букв, десятки мислителів і мільярди думок, розмаїття зустрічей і єдність Ідеї – перший фестиваль української есеїстики «Шерех» перетворить грудневі дні на свято занурення в простори думок.

Фестиваль «Шерех» названо за псевдонімом батька української есеїстики Юрія Шевельова, почесного професора НаУКМА. Шерех – це його найособистіше ім'я для найважливіших думок. Водночас «шерех» – це звук від гортання сторінок. Українська думка має багато сторінок, чи мало з них було вирвано. Перипетії, які пережили й переживає українська думка, неодмінно потребує рефлексії.

Зануритись у доробок українських есеїстів, послухати сучасної творців, а також познайомитись з молодим українським словом можна буде 16-18 грудня в Art Ukraine Gallery.

Кульмінацією фестивалю стане вручення ІV Премії імені Юрія Шевельова та відзначення молодих есеїстів.

Цих два дні фестивалю пройде під знаком Думки: читання, майстер-класи, дискусії, презентації; зустрічі і знайомства; кава і книги – книги і кава; камін, відкритий мікрофон; запеклі дискусії; вечірки і семінари.

Серед учасників фестивалю ШЕРЕХ - письменники, літературознавці, критики, видавці, блогери, філософи: Володимир Эрмоленко, Андрій Бондар, Oля Гнатюк, Ірина Славінська, Дана Павличко,Софія Андрухович, Євгеній Стасіневич, Олексій Сігов, Михайло Мінаков, Віктор Марушенко, Микола Рябчук, Антон Мартинов, Вахтанг Кебуладзе, Павло Швед, Григорій Грабович, Олександр Саврук.

Повна програма та реєстрація за посиланням.

Партнери та співорганізатори фестивалю ШЕРЕХ: Український центр міжнародного ПЕН-клубу, Kyiv-Mohyla Business School [kmbs], Дух і Літера, Український науковий інститут Гарвардського університету, Медіа Група Україна, Телеканал Україна, Український кризовий медіа-центр, BBDO Ukraine, Art Ukraine Gallery, Chernozem, Fund for Cultural Initiatives ArtHuss, StarLightMedia, Yakaboo, Видавництво Основи, Наш Формат, L'Officiel Ukraine, 24 Канал, Культурний Проект, Форум Видавців, Читомо, Kyiv Contemporary Music Days, SHEREKH - Global Ukrainian Hub

Контакти організаторів:

Адреса: вул. Грушевського, 9-А, Kyiv