В НаУКМА відновлено діяльність Центру візуальної культури

Внаслідок перемовин між президентом НаУКМА Сергієм Квітом та активістами ЦВК про співпрацю та взаєморозуміння, 27 лютого діяльність ЦВК, призупинену раніше, було відновлено.

Новим директором Центру стала випускниця і викладачка НаУКМА Інна Совсун. Подаємо текст спільного прес-релізу.

Заява щодо поновлення роботи Центру візуальної культури НаУКМА

За результатами перемовин, що відбулися в понеділок, 27 лютого 2012 року між президентом Києво-Могилянської академії Сергієм Квітом та колективом Центру візуальної культури НаУКМА, сторони дійшли згоди щодо подальшої співпраці. Зокрема, було вирішено:

1. З понеділка, 27 лютого Центр візуальної культури НаУКМА відновлює свою діяльність і продовжує роботу відповідно до запланованого графіку заходів.
  2. Стосунки між НаУКМА та ЦВК будуються на принципах академічної свободи та взаємної довіри, також спираючись на Ерфуртську декларацію «До відповідального університету 21 століття» (1996 р.)
  3. ЦВК в робочому порядку погоджує формальні питання своєї діяльності на основі чинного «Положення про наукові підрозділи (інститути, центри, лабораторії) НаУКМА».
  4. Задля підняття рівня наукових досліджень в НаУКМА невдовзі буде організовано круглий стіл.

Сергій Квіт,

президент НаУКМА