Семінар «Можливості платформи Web of Science для науковця (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)»

21 грудня, з 13-00, ауд.1-301

З метою підвищення публікаційної активності науковців Центр наукометрії та цифрової підтримки досліджень НаУКМА організовує черговий семінар «Можливості платформи Web of Science для науковця (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)», який проведе фахівець з навчання Clarivate Analytics , к.б.н. Ірина Тихонкова.

• Як знайти якісні, актуальні публікації за Вашою темою?

• Як оформити статтю згідно вимог певного видання?

• Де краще опублікувати роботу?

• Чи можна вберегтися від «хижацьких» видань?

• Як не загубитися в світі науковців?

На годинному семінарі буде розглянуто роботу з інформаційною платформою Web of Science, її основною колекцією найвпливовіших видань Web of Science Core Collection, аналітичним інструментом Journal Citation Report, програмою для роботи з бібліографією EndNote Online та ідентифікаторами науковця ResearcherID та Orcid.

Чекаємо на Вас!

Для участі у заході просимо попередньо зареєструватись за посиланням.

Із запитаннями та пропозиціями з приводу проведення інформаційних заходів з використання електронних ресурсів для наукової діяльності Ви можете звернутись до Тетяни Ярошенко.

Нагадуємо, що скористатись доступом до платформи Web of Science можна у локальній мережі університету!