Карантин продовжено до 30 квітня 2021, а для ФПрН та Школи журналістики - часткове змішане навчання

Із 16 лютого факультет природничих наук та Могилянська школа журналістики поетапно розпочинатимуть змішане навчання для студентів. Частково до змішаного навчання перейде Києво-Могилянська бізнес школа, а решта факультетів продовжує навчання в дистанційному форматі до кінця весняного семестру.

Відповідний Наказ НаУКМА вже оприлюднено.

Також на виконання постанов Кабінету Міністрів України карантин у НаУКМА продовжено до 30 квітня 2021 року включно.

Відповідний Наказ НаУКМА від 16.02.2021 вже на сайті.

Варто зазначити, що на даному етапі заплановано офлайн-формат лише для практичних та лабораторних занять із дотриманням карантинних норм. Розклад та деталі будуть надіслані студентам навчально-методичним відділом.

Відповідно до Наказу, робота Наукової бібліотеки НаУКМА буде обмежена: читальна зала Бібліотеки Антоновичів працюватиме лише для видачі документів з 10:00 до 17:00 (зала № 22).

Усі масові заходи, окрім заходів передбачених організацією Виборів президента НаУКМА, заборонені.

Нагадаємо, що карантин у НаУКМА триває до 28 лютого 2021 року та може бути продовжено у зв’язку з пандемією. При виявленні або підозрі на інфекцію COVID-19 у студентів та працівників НаУКМА дотримуйтесь спеціального алгоритму дій