За даними наукометричної бази Web of Science, Києво-Могилянську академію визнано кращою в номінації "Social Sciences, Arts & Humanities"

melesh wos

11 квітня  відома компанія  Clarivate Analytics на урочистій церемонії відзначала наукові досягнення кращих українських дослідників, освітніх та наукових установ.

Києво-Могилянська академія була визнана кращою в галузі "Social Sciences, Arts & Humanities". Прикметно, що  минулого року Могилянка отримала аналогічну нагороду від ще однієї міжнародної наукометричної бази даних - Scopus.

Це означає, що наші дослідники не лише оприлюднили у провідних  міжнародних наукових журналах світу найбільшу кількість   статей (порівняно з іншими українськими вишами та науковими інституціями).  Така відзнака посвідчує ще й високий науковий рівень цих публікацій - вони є найбільш цитованими серед публікацій українських вчених у галузі соціальних наук (економіка, право, соціологія, політологія, соціальна робота, публічне адміністрування).

Диплом переможця отримав президент НаУКМА Андрій Мелешевич. Він  наголосив, що "для маленької Могилянки це дуже почесна нагорода, адже в галузі соціальних наук  у нашому університеті працює лише близько 140 викладачів. Проте, вони генерують якісний, конкурентоспроможний науковий контент, який і кількісно, і якісно дозволяє нам перемагати".

Фото доступні на сторінці Національної Академії наук України за посиланням

та Міністерства освіти і науки України