Міжнародна науково-практична конференція «Малозначні спори: європейський та український досвід вирішення»

23 листопада, о 09:30, Музей НаУКМА

Вродовж роботи міжнародної науково-практичної конференції “Малозначні спори: європейський та український досвід вирішення” пропонується обговорити досвід провідних європейських країн із застосування національних процедур вирішення малозначних спорів. Серед основних доповідачів, провідні європейські фахівці в сфері цивільного судочинства з вищих закладів освіти Італії, Німеччини, Бельгії, Польщі, Литви, Хорватії та інших європейських країн.

Також до обговорення запрошені фахівці-практики: Касаційного цивільного суду, Київського апеляційного суду, судів перших інстанцій, юристи провідних юридичних фірм.

Початок реєстрації - о 09.00.

Адреса:

м. Контрактова площа, вул. Сковороди,2, музей НаУКМА

Співголови конференції – завідувач кафедри приватного права НаУКМА, к.ю.н., доцент Ханик-Посполітак Р.Ю., д.ю.н., доцент кафедри І.О.Ізарова, завідувач кафедри цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Гусаров К.В, керівник кафедри цивільного процесу Ягелонського університету Радослав Флейшар (Польща).

Захід відбуватиметься за фінансової підтримки Юридичної фірми «Саєнко Харенко» та компанії «Gryphon Group», ВД «Дакар».

За результатами роботи конференції буде видано матеріали тез доповідей.