Визначені переможці конкурсу на здобуття стипендії (дослідницького гранту) Фундації Лозинських 2019-20 рр.

У відповідності до Угоди про співпрацю між Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та Фундацією Лозинських (США) від 21 листопада 2018 р. та згідно з «Положенням про дослідницькі гранти Фундації Лозинських в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (затвердженого Наказом №595 від 31.12.2018 р.) 28 жовтня 2019 року був проведений перший етап конкурсу на здобуття стипендії (дослідницького гранту) Фундації Лозинських серед здобувачів ступеня доктора філософії у НаУКМА.

18 листопада 2019 р. Фундація Лозинських повідомила про результати другого етапу конкурсного відбору. Для фінансування були підтверджені проєкти:

1. Васильченко Вікторії Сергіївни, аспірантки кафедри біології факультету природничих наук НаУКМА другого року навчання, спеціальність - 091 Біологія, спеціалізація - біохімія.

Проєкт "Білкові фактори оксидативного статусу та структурно-динамічні властивості мембран еритроцитів за хронічної хвороби нирок". Науковий керівник - Кучменко О. Б.

2. Гайдай Аліни Русланівни, аспірантки кафедри хімії факультету природничих наук НаУКМА другого року навчання, спеціальність - 102 Хімія, спеціалізація - хімія мембран і дисперсних систем.

Проєкт "Синтез та дослідження сучасних полімерних та дисперсних нанокомпозитних матеріалів з пробіотичними та антибактеріальними властивостями". Науковий керівник - Вакулюк П. В.

3. Гринишина Євгенія Володимировича, аспіранта кафедри хімії факультету природничих наук НаУКМА четвертого року навчання, спеціальність - 102 Хімія, спеціалізація - органічна хімія.

Проєкт "Синтез та структурна модифікація піразоло[1,5-a]піразинових сполукбіотичними та антибактеріальними властивостями". Науковий керівник - Вовк М. В.

4. Добровольської Катерини Валеріївни, аспірантки другого року навчання кафедри психології факультету соціальних наук і соціальних технологій НаУКМА, спеціальність – 053 Психологія.

Проєкт "Психологічна допомога у подоланні харчової залежності у дорослих". Науковий керівник - Боднар А. Я.

5. Яковенка Георгія Геннадійовича, аспіранта третього року навчання кафедри хімії факультету природничих наук НаУКМА, спеціальність – 102 Хімія, спеціалізація - органічна хімія.

Проєкт "Синтез та гетероциклізації 4-аміно-5-карбофункціаналізованих піразолів". Науковий керівник - Вовк М. В.

Вітаємо переможців цьогорічного конкурсного відбору!