Стипендії та оплата річного проживання у гуртожитках НаУКМА від «Благодійного Фонду «Повір у себе»»

Якщо Ви до вступу в НаУКМА мешкали в селі, селищі чи селищі міського типу, маєте високий рейтинг ЗНО, вступили на бюджет та претендуєте на проживання в гуртожитку, маєте можливість додаткової фінансової підтримки від Благодійного фонду "Повір у себе".

Фонд «Повір у себе» вже п’ятий рік підтримує студентів Могилянки!

Що потрібно зробити, щоб отримати стипендію?

Перший крок – подати до 10 вересня 2021 р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. есе на тему «Університет моєї мрії та як я можу змінити життя своєї громади», а також надіслати у форматі pdf або фотоформаті довідки про склад сім`ї та заробітню платню ваших батьків.

Другий крок - представники Фонду та НаУКМА зустрінуться з Вами на онлайн-співбесіді, яка буде проходити за допомогою програми Zoom. Запрошення Вам буде надіслано після 10 вересня 2021 на електронну адресу.

Повірте у себе! Не прогавте шанс отримувати кожного місяця додаткову стипендію.

Координаторка конкурсного відбору від НаУКМА Олена Куценко (1 корпус, кімната 207).