Вітаємо переможців конкурсу 2021 р. від Благодійного Фонду «Повір у себе»

У 2021 році стипендіатами Фонду стали 20 студентів НаУКМА:

Факультет гуманітарних наук

Палій Лідія, 4 рік навчання, право

Факультет природничих наук

Редько Віталій, 2 рік навчання, біологія та біотехнологія

Факультет соціальних наук та соціальних технологій

Бондаровська Кароліна, 1 рік навчання, соціальна робота

Підкошена Дарія, 1 рік навчання, зв’язки з громадськістю

Венц Катерина, 3 рік навчання, соціологія

«Сказати, що я була приємно здивована - не сказати нічого. Ця перемога для мене - як свято Миколая, адже я вже не очікувала на неї. Я не вірила, що моя історія може запам'ятатися і буде особливою настільки, щоб отримувати стипендію», – поділилася враженнями Рура Ольга, одна з переможниць конкурсу (ФПвН-1).

«Враження чудові від конкурсу. Дізнавшись про таку можливість, я одразу написала есе, яке було необхідно, і надіслала на вказану електронну пошту. Чесно, я зовсім не сподівалася на якийсь зворотний зв'язок, але більше ніж через місяць я дізналася, що тепер можу взяти участь у співбесіді, і це було великою неочікуваною радістю для мене. На співбесіді була щира і ненапружена атмосфера. З грантодавцями в нас була "невимушена " бесіда, їм було цікаво слухати нас і дізнаватися щось про нас. Мені дуже сподобалося. І от наступного дня я отримала лист і дізналася, що я тепер стипендіат Фонду. – розповіла переможниця конкурсу Харчук Таїсія (ФГН-1). – Конкурс від Благодійного Фонду "Повір у себе" підтримує фінансово молодь і навіть дає мотивацію навчатися краще, досягати більшого. Я вважаю, що він виконує важливу місію. І я ще раз повторю, що я дуже щаслива, що стала стипендіатом цього Фонду».

«Я надзвичайно рада, що стала переможницею конкурсу. Це змушує мене не розслаблятися і не здаватися, коли з'являються труднощі, – зазначила лавреатка конкурсу Марущак Анна (ФЕН-1). – Неймовірно вдячна людям, які піклуються про переможців, а відповідно і про майбутнє України».

Нагадаємо, Благодійний Фонд «Повір у себе» – благодійна організація, створена подружжям Ірини та Віктора Іванчиків з метою підтримки розвитку освіти в Україні.