• JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 4455

Надію Михайлівну Білько нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

Bilko
За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, сумлінну працю та високий професіоналізм рішенням Кабінету Міністрів України (протокол № 153 від 23.12.2021 р.)

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України з врученням пам’ятного знака нагороджено БІЛЬКО Надію Михайлівну — доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри лабораторної діагностики біологічних систем факультету природничих наук НаУКМА.

З 2002 р. Надія Михайлівна БІЛЬКО працює на кафедрі лабораторної діагностики біологічних систем нашого університету, яку вона очолила в 2012 р.

За визначні досягнення в медицині у 2000 р. була відзначена Почесним Дипломом від Міжнародного Біографічного Центру, Кембридж, Великобританія, «Нагорода за досягнення у ХХ сторіччі». У 2014 р. Надії Михайлівні БІЛЬКО присвоєне почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Щиро вітаємо Надію Михайлівну з високою заслуженою відзнакою!