• JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 4455

Визначено переможців конкурсу Тараса Лукачука

Із нагоди Дня Академії оголошено імена переможців конкурсу Тараса Лукачука в номінації «Кращий викладач кафедри англійської мови» та «Кращий викладач факультету природничих наук».

Цьогоріч кращим викладачем факультету природничих наук став Білько Денис Іванович, кандидат біологічних наук, доцент, а кращим викладачем кафедри англійської мови — Нестеренко Людмила Олексіївна, кандидат наук з держуправління, доцент.

Спеціальні відзнаки для викладачів кафедри англійської мови та факультету природничих наук заснував випускник НаУКМА Тарас Лукачук. Метою конкурсу є підтримка високої якості викладання в НаУКМА, стимулювання підвищення рівня наукової та професійної кваліфікації викладачів, а також публічне визнання найкращих викладачів Академії.

Нагороди вручаються щорічно, починаючи з 2015-2016 навчального року, за результатами опитування студентів і голосування. 20 відсотків ваги загального рейтингу викладача, крім того, складає його наукова робота.

Вітаємо переможців!