У НаУКМА стартує перша в Україні та Східній Європі магістерська сертифікатна програма «Блокчейн технології»

Програма розроблена спільно з однією з найбільших європейських криптобірж WhiteBIT.

Сертифікатна програма є міждисциплінарною й спрямована на здобуття навичок і вміння застосовувати знання у сфері блокчейн технологій. Окремі заняття проводитимуться англійською мовою.

«Як результат багаторівневої взаємодії з WhiteBIT, цього року ми відкриваємо сертифікатну програму «Технології блокчейн» для магістрів освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення». Завдяки нашому партнеру WhiteBIT та СЕО Володимиру Носову до розробки цієї програми і до викладання будуть залучені провідні фахівці з України та світу. І вже зараз ми обговорюємо відкриття окремої магістерської програми з цього напрямку», — Андрій Глибовець, декан факультету інформатики НаУКМА.

Програма передбачає вивчення таких дисциплін:

• Криптографія в блокчейн технологіях;
  • Алгоритми розподіленого обміну криптовалют на основі smart-контрактів (DeFi);
  • Розробка smart-контрактів;
  • Технічні інструменти регуляції криптовалют на ринку.

Програма доступна для магістрів і розпочинається вже з наступного триместру.

Запис на дисципліни сертифікатної програми триває. Частину із них вже обрали для себе студенти Академії.

Відтепер молоде покоління зможе дотримуватися сучасних тенденцій та отримувати якісні знання про новітні технології.

У межах підписаного Меморандуму про співпрацю НаУКМА та WhiteBIT діятимуть спільно в галузі технологій блокчейн, регулювання віртуальних активів і обігу криптовалют. Зокрема, це розроблення сертифікованих навчальних програм, магістерських програм, проведення тематичних заходів та інша наукова, методична, освітня та інформаційна взаємодія.