Правила прийому до Києво-Могилянської академії 2023

Освіта є важливим етапом у житті кожної людини. Тому, щоб краще зорієнтуватися під час вступу, пропонуємо вам ознайомитись із правилами прийому до Києво-Могилянської академії на цей навчальний рік, розміщеними на спеціалізованому сайті Вступної Кампанії.

Правила прийому містять усю необхідну інформацію, яка може знадобитися цьогорічним абітурієнтам під час вступу. В документі ви знайдете відповіді на питання про етапи вступної кампанії, значення статусів заяв у ЄДЕБО, перелік необхідних документів і багато іншого.

Слідкуйте також за інформацією на сайті Вступу до КМА та в наших соціальних мережах, щоб вчасно дізнаватися про оновлення та актуальні зміни.

Правила прийому до Національного університету «Києво-Могилянська академія» на 2023 рік.

До зустрічі в Могилянці!