Персональна кібергігієна — освітній серіал, створений за участі фахівців-могилянців

З дня у день завдяки розвитку технологій все більша частина нашого життя перетікає в цифровий простір: безліч інформації та особистих даних зберігаються в інтернеті, онлайн-робота, онлайн-розрахунки, онлайн-спілкування. Легкий доступ до різноманітних сервісів та даних водночас робить нас вразливими перед кіберзлочинцями.

Попри те, що витрати компаній на кіберзахист зростають з року в рік, кількість постраждалих від інтернет-шахрайства зростає також. Тож, щоб убезпечити себе та свої дані в онлайні, кібергігієна має стати важливою складовою вашого життя.

Про базові правила гігієни в інтернеті дивіться в освітньому серіал «Персональна кібергігієна» на платформі Дія.Освіта.

У серіалі ви дізнаєтесь:

як не натрапити на кібершахраїв

як боротися з комп’ютерними вірусами

як уберегти свою цифрову особистість

як захиститися від фейків

Запрошені експерти:

♦ викладач факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія» Трохим Бабич

♦ засновник «Інституту постінформаційного суспільства» Дмитро Золотухін

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та розроблено експертами Києво-Могилянської Академії.