Кар'єрний захід «Час працювати» 2023

Центр кар’єри та працевлаштування студентів та випускників НаУКМА запрошує студентів та випускників взяти участь у Другому всеукраїнському міжуніверситетському кар’єрному заході «Час працювати 2023»

Захід відбудеться 21–23 листопада в online форматі. На учасників чекають:

короткі та змістовні воркшопи з вдосконалення hard & soft skills;

щоденні добірки вакансій саме для студентів та випускників;

HR-сесії, де можна отримати відповіді на всі хвилюючі питання щодо працевлаштування;

відверті розмови з нещодавніми випускниками, які підкажуть шляхи працевлаштування в бажану компанію.

Компанії-роботодавці: SoftServe, Мережа Права, Genesis, EY, Тімак Агро, Melexis, ZONE3000, Барком, Прогрестех-Україна, Мережа аптек «Подорожник», Boosta, Deloitte, Infineon, Львівська міська рада, Галичфарм, Агроль, ЕПІЦЕНТР К, Мережа аптек «Аптека Доброго Дня», KERNEL, Baker Tilly, Мистецький Арсенал, Renesas Electronics, Sigma Software, Метінвест Діджитал, Національний банк України, ОККО, PwC, iPlan, Сільпо, Фармак, AC Crowe, ТАСКОМБАНК, Goodvalley, Дельта Вілмар, Yalantis, Львівський холодокомбінат, Mazars, TCM Group Ukraine, Optima Hotels & Resorts, Полтавський алмазний інструмент, Ерідон, United Nations World Food Programme, LOGITY, KONSORT, lifecell, Акордбанк.

Щоб стати учасником заходу потрібно заповнити реєстраційну форму

Детальна інформація про активності заходу — у Telegram

Організатори: КНУ імені Тараса Шевченка, НаУКМА , КПІ ім. Ігоря Сікорського, КНЕУ імені Вадима Гетьмана, ЛНУ імені Івана Франка, Університет «КРОК», ХНУ імені В.Н. Каразіна, ДТЕУ, НУ «Львівська Політехніка», ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького, НУБіП, КНУТД, ОНТУ, ПУЕТ.

Найкращі університети країни об'єднуються задля твого світлого кар'єрного майбутнього!

Створюй власну карʼєрну траєкторію разом з нами!