Благодійний забіг «Могилянська миля» повертається

Асоціація випускників НаУКМА відновлює традицію благодійних забігів до Дня Академії.

«Могилянська Миля» — це благодійне бігове змагання, довжина дистанції якого становить 1 милю (1600 м).

Запрошуємо до участі студентів, аспірантів, випускників та співробітників НаУКМА, а також усіх любителів бігу, які піклуються про своє здоров’я та бажають допомогти військовим. Цьогоріч у рамках події ми збиратимемо кошти на волонтерський осередок «Взаємодопомога НаУКМА», який допомагає могилянським захисникам та захисницям.

Коли: 5 листопада о 10:00

Де: Труханів острів (старт неподалік Пішохідного мосту, біля інфостійки)

(можлива також віртуальна участь в будь-якій точці світу!)

Реєстраційний внесок становить:

- для студентів/аспірантів НаУКМА — від 150 грн;

- для випускників/співробітників НаУКМА — від 200 грн;

- для всіх інших охочих — від 250 грн.

У вартість стартового внеску входять: стартовий номер, булавки, мерч від організаторів та партнерів, вода в зонах старту та фінішу. На всіх учасників по завершенню дистанції чекатимуть круті медалі та фото!

Переможці та призери в абсолюті (1-3 місця серед чоловіків та жінок) отримають призи від партнерів «Могилянської милі». Для фінішерів-студентів НаУКМА передбачені додаткові бали за дисципліною фізичного виховання.

Крім того, всі безпосередні учасники забігу матимуть змогу взяти участь у післябіговій лотереї та виграти один із додаткових призів від партнерів «Могилянської милі»!