16 листопада в НаУКМА відбулася ХХ міжнародна науково-практична конференція «Конфліктологічна експертиза: теорія та методика». Конференція відбулася в «змішаному» форматі – частина доповідей було представлено офф-лайн і частина он-лайн, зокрема доповіді науковців з Німеччини, Швейцарії, з інших міст України. Крім викладачів НаУКМА та гостей на конференції виступили аспіранти, магістранти та студенти бакалаврату з спеціальності «Психологія».

Організували конференцію: кафедра психології та педагогіки НаУКМА, Центр дослідження конфліктів та психоаналізу НаУКМА, кафедра ЮНЕСКО «Права людини, демократія, толерантність і взаєморозуміння між народами» в НаУКМА, міжуніверситетська мережа кафедр ЮНЕСКО в Україні «Культура миру через комунікацію», координаційна рада програми «UNITWIN / Кафедри ЮНЕСКО» в Україні, ГО «Товариство конфліктологів України», ГО «Національна асоціація медіаторів України». До початку конференції був виданий збірник тез, з яким можна ознайомитися в бібліотеці НаУКМА.