Запрошуємо на хакатон «Штучний інтелект у Мрії»

16 грудня Мрія спільно з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» проведе хакатон, до участі в якому запрошуємо мотивованих студентів, щоб показати власні вміння й долучитися до розвитку застосунку.

Мрія планує інтегрувати в застосунок штучний інтелект, тож учасникам хакатону потрібно буде запропонувати свій варіант використання ШІ в Мрії. За нами — презентація брифу, опис функціоналу додатку, а за командами — розробка та презентація ідей на рівні демо прототипу. Гарних ідей ніколи не буває забагато, тож все як насправді

Від кожної команди може бути до 5 учасників, що працюватимуть над проєктом офлайн. Натомість кількість гравців у командах онлайн — не обмежена.

До речі, мрійники, радимо не зволікати з реєстрацією, оскільки максимальна кількість команд-учасниць — 20.

Вже чекаємо на ваші заявки

Розпочинаємо в суботу, 16 грудня о 10:00. Місце проведення хакатону повідомимо учасникам після реєстрації.

Склад журі хакатону:

Андрій Гриценюк, Заступник генерального директора з комерційної діяльності державного підприємства Дія

Дмитро Завгородній, CDTO Міністерство освіти і науки України

Андрій Глибовець, декан Факультету інформатики НаУКМА

Хакатон відбудеться за сприяння Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.