Олександр Костюк нагороджений нагрудним знаком «Срібний хрест» та орденом «За мужність»

kostyuk doczent 01Олександр Костюк — директор Інформаційно-обчислювального центру НаУКМА, кандидат технічних наук, випускник Києво-Могилянської Бізнес Школи (ExecutiveMBA-25), нині старший лейтенант та командир взводу ЗСУ. З 24 лютого 2022 року воював у складі київського ТРО. Захищав Ірпінь, далі брав участь у боях на Харківщині. В грудні 2022 під Бахмутом отримав важке поранення. Зараз проходить реабілітацію.

14 листопада 2023 року за особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, успішне виконання бойових завдань та особистий героїзм нагороджений Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Срібний хрест».

20 грудня 2023 року Указом Президента України №824/2023 за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку постановлено нагородити

орденом «За мужність» ІІІ ступеня
Костюка Олександра Олександровича.

Могилянська спільнота пишається відданістю та сміливістю героя.
Щиро вітаємо пана Олександра з бойовою нагородою та зичимо якнайшвидшого відновлення!