НаУКМА увійшла до потужного грантового консорціуму з психосоціальної підтримки жінок, внутрішньо переміщених через війну в Україні

Могилянка об’єднала зусилля з Бостонським медичним центром, Гарвардською школою громадського здоров’я та Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я» в рамках ще одного вкрай важливого для України трирічного проєкту за субугодою з Бостонським медичним центром «Профілактика психічних розладів серед жінок, внутрішньо переміщених через війну в Україні: дослідження SHAWL» за фінансової підтримки Національного інституту охорони здоров’я США.

У співпраці з партнерами, Центр психічного здоров’я та психосоціального супроводу НаУКМА, шляхом проведення інтервенцій на вже наявному досвіді використання трансдіагностичного методу Терапії прийняття та прихильності (ACT) на рівні громад в країнах Східної Європи, та адаптації даного методу до умов гуманітарної кризи в Україні, сприятиме зменшенню симптомів депресії та тривоги серед внутрішньо переміщених жінок, запобігаючи психічним розладам в майбутньому, які, на думку, багатьох експертів, складають один з основних викликів сфери громадського здоров’я в Україні в часи війни.

«Дослідження, про яке йдеться у цій публікації, було підтримано Національним інститутом психічного здоров'я Національного інституту охорони здоров’я за грантом № 1R34MH134077-01. Зміст є виключно відповідальністю авторів і не обов’язково відображає офіційні погляди Національного інституту охорони здоров’я.»