Два проєкти науковців Могилянки стали переможцями Програми підтримки українських студій імені І. Лисяка-Рудницького

ukrainian studies winersЗа результатами оголошення переможців цьогорічної Програми підтримки українських студій імені І. Лисяка-Рудницького, було підтримано два проєкти, подані на конкурс структурними підрозділами та науковцями НаУКМА.

Відповідно до рішення експертної комісії, у відборі 2023/2024 року перемогли такі проєкти, представлені науковцями університету:

• Видання англійською мовою та презентація дослідження «Кримські татари в умовах окупації та повномасштабної війни (2014–2023)» за керівництва Мартіна-Олександра Кислого, викладача кафедри історії НаУКМА.

Програма підтримки українських студій імені І. Лисяка-Рудницького реалізується Українським інститутом у партнерстві з Благодійним Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» і покликана підвищити рівень знань громадськості та експертного середовища за кордоном про минуле та сучасне України, а також посилити співпрацю між Україною й світом на інституційному рівні.

Тож побажаємо колегам успішної реалізації проєктів!