Три науковиці Могилянки увійшли до переліку 15 українських лідерок в науці за версією Forbes

Pаді вітати науковиць Могилянки, які посіли чільне місце в нещодавньому переліку 15 українських лідерок в науці за версією Forbes. Ними стали:

Тамара Марценюк, кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології НаУКМА. Сфера досліджень: соціологія гендеру, соціальна структура суспільства, гендерні відносини та гендерна політика тощо.

Cвітлана Оксамитна, докторка соціологічних наук, професорка кафедри соціології НаУКМА, деканка Факультету охорони здоров’я, соціальної роботи та психології НаУКМА. Сфера досліджень: соціальна структура суспільства, соціальна нерівність, міжгенераційна класова й освітня мобільність, гендерні дослідження в соціології.

Наталя Яковенко, докторка історичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, професорка кафедри історії НаУКМА. Сфера досліджень: соціокультурні аспекти історії України XVI–XVII ст.

Вітаємо колег і бажаємо нових плідних досягнень на науковій ниві!

Детальніше за покликанням.