На війні загинув могилянець Дмитро Шпирин

21 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання під Кремінною загинув могилянець Дмитро Шпирин (народ. 9 травня 1996 року), псевдо «Студент».

Коли почалося широкомасштабне вторгнення, Дмитро навчався на 3-му курсі кафедри фізики факультету природничих наук, але залишив Могилянку і пішов воювати.

Дмитро служив у 23 Окремому стрілецькому батальйоні ЗСУ, звання «старший солдат».

10 серпня 2023 року був нагороджений пам'ятною медаллю «За стійкість» та Грамотою з формулюванням: «за безпосередню участь у здійсненні заходів по забезпеченню оборони України та проявлену особисту стійкість при виконанні бойових завдань, пов'язаних з ризиком для життя».

Могилянська спільнота висловлює найглибші співчуття рідним та близьким Героя.

Світла пам’ять, вічна шана і вдячність герою-захиснику України, могилянцю Дмитру Шпирину...

Похорон Дмитра Шпирина відбудеться 27 лютого о 14:00 на Берковецькому кладовищі (вхід — перехрестя вул. Туполева і Стеценка).