Обговорення книги Девіда Ріффа «Похвала забуттю: Історична пам'ять та її іронії»

Запрошуємо долучитися до круглого столу — обговорення книги Девіда Ріффа «Похвала забуттю: Історична пам'ять та її іронії» (видавництво Єльського університету, 2016), який відбудеться офлайн у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) у межах щорічних Днів науки.

Серед учасників заходу: Девід Ріфф, Ярослав Грицак, Ольга Полюхович, Ростислав Семків та Роман Веретельник.

Дата проведення: 29 лютого 2024 року, 15:00

Місце: Києво-Могилянська бізнес-школа (KMBS), вул. Волоська, 8/5, корпус 4, аудиторія 410 (Ideas Gallery)

Мова заходу — англійська

Організатори:

Кафедра літературознавства імені Володимира Моренця НаУКМА

Києво-Могилянська бізнес-школа

Девід Ріфф — нью-йоркський журналіст і письменник. Протягом дев’яностих років висвітлював конфлікти в Африці (Руанда, Бурунді, Конго, Ліберія), на Балканах (Боснія і Косово) та в Центральній Азії. Ріфф багато писав про Ірак, Латинську Америку, а зараз висвітлює війну в Україні. Він опублікував численні статті в The New York Times, Los Angeles Times, The Washington Post, The Wall Street Journal, Le Monde, El Pais, The New Republic, World Affairs, Harper's, The Atlantic Monthly, Foreign Affairs, The Nation та інших виданнях. Він є автором восьми книг, серед яких «Бойня: Боснія і провал Заходу» та «Ліжко на ніч: гуманітарна допомога в умовах кризи». Остання книга Ріффа «Похвала забуттю: Історична пам'ять та її іронії» була опублікована у квітні 2016 року у видавництві Єльського університету.