Відкрита трансляція вебінару

19 жовтня, 17 -00, Медіа-зала Бібліотеки Антоновичів НаУКМА (1 поверх, 15 к.)

Відкрита трансляція вебінару «Запровадження доступу до наукової інформації через репозитарії та журнали відкритого доступу з використанням гарвестерів (Open Harvester Systems)» проводиться за сприяння Міжнародного Консорціуму EIFL у рамках Міжнародного Тижня Відкритого Доступу.

Проводить трансляцію Алек Смечер (Alec Smecher), Public Knowledge Project, Simon Fraser University Library, відомий розробник Open Journal Systems (OJS), Open Conference Systems (OCS), Open Harvester Systems (OHS), та PKP Web Application Library (WAL).

За участі Олександра Новицького, Житомирський національний університет, який презентуватиме український проект гарвестінгу наукових даних.

Реєєстрація для участі:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.