У Могилянці відбудеться конкурс ерудитів права

14 грудня 2012 року о 14.00 у КМЦ НаУКМА

У VIIІ конкурсі ерудитів-знавців права змагатимуться 10 команд факультету правничих наук НаУКМА 1-2 року навчання та команда Академії адвокатури України.

Конкурс організований Центром юридичної лінгвістики та мовно-правових експертиз за сприяння Міжнародного благодійного фонду “Відродження КМА”.

Девіз конкурсу: «Scientia juris dignissima est (Ulpianus)» (Знання права заслуговує найвищої шани (Ульпіан)).

У програмі конкурсу:

презентації команд-учасниць;

запитання з теорії та історії права, біографій видатних правників, юридичної термінології, її джерел та походження, латинської юридичної фразеології;

вікторина для вболівальників;

спеціальні призи авторам найцікавіших і оригінальних запитань.

Запрошуємо до складу журі випускників НаУКМА та учасників попередніх конкурсів!

Фото попереднього конкурсу можна переглянути тут.

Координатор конкурсу – Наталія Володимирівна Артикуца, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. 068 70 33 162.