У НАУКМА відбудуться дебати, присвячені Миколі Амосову

17 вересня, 17.00, Конгрегаційна зала Староакадемічного корпусу

У дискусійному клубі НаУКМА відбудуться дебати, присвячені 100-річчю з дня народження видатного українського лікаря, засновника української кардіохірургії, вченого, філософа Миколи Амосова.

За ініціативи ЮНЕСКО 2013 рік оголошено роком Миколи Амосова.

Дебати – це спільна ініціатива університету Києво-Могилянська академія та Катерини Миколаївни Амосової, професора-кардіолога, доньки М.М. Амосова.

Обговорення стосуватиметься кількох ключових тем, яким Микола Амосов присвячував свої філософські розвідки, а саме: природа людини та суспільства, самоорганізація складних систем, здоров’я як вимірювана категорія, розвиток цивілізації та інші.

Під час дебатів працюватиме знімальна група документального повнометржаного фільму “Амосов: століття”.

Епізод з дебатами увійде до фільму, прем’єра якого відбудеться 6 грудня до ювілею Миколи Амосова.

Трейлер до фільму можна подивитися тут.