Урочиста церемонія відкриття BIONIC University

Сьогодні у Могилянці проходить урочиста церемонія відкриття BIONIC University - першого у країні відкритого міжкорпоративного IT-університету.

НаУКМА виступає головним освітнім партнером цього амбітного проекту.

Ця освітня ініціатива українського інноваційного парку BIONIC Hill - перший заклад подібного формату в Україні. Партнерами університету вже стали Infopulse, Cisco, HP, Ciklum, Luxoft, Art-Master.

З нагоди відкриття BIONIC University до Києва прибуде делегація представників відомих навчальних закладів, високотехнологічних та консалтингових компаній.

В часі урочистої церемонії відкриття пройде дискусія на тему “Нові моделі IT-освіти в Україні. Міжнародні стандарти та досвід”.

Україна є лідером Центральної та Східної Європи з IT-аутсорсингу та посідає третє місце у світі за кількістю сертифікованих IT-спеціалістів після США та Індії.

Під час дискусії учасники обговорять, як Україна може реалізувати та примножити свій потенціал, де їй взяти власних джобсів та цукербергів, як побудувати ефективну систему освіти в ІТ, використовуючи міжнародний досвід.

Учасники дискусії:

· директор зі стратегічних питань, виконавчий директор Singularity University Labs Габріель Балдінуччі

· керівник напряму освітніх послуг в Центральній та Східній Європі Hewlett-Packard Івона Дмошовська

· віце-президент Intuit Labs Х’ю Молотці · генеральний директор «Microsoft Україна» Дмитро Шимків

· перший віце-президент інноваційного парку BIONIC Hill Віктор Галасюк

Модератор дискусії – президент Київської школи економіки Павло Шеремета.

Сюжет про цю подію можна переглянути тут.