День Києво-Могилянської Академії-2013

Шановні могилянці!

Наближається одне з найбільших свят університетської громади – День Києво-Могилянської Академії.

Щиро вітаємо всіх, хто відданою працею долучався до розбудови нашого університету.

Саме завдяки спільним зусиллям всіх могилянців – викладачів, студентів, співробітників, друзів, партнерів – наша Аlma Mater стала одним з найкращих університетів країни.

ЗІ СВЯТОМ ВАС, МОГИЛЯНЦІ!

Програма заходів до Дня Академії–2013.

14 – 31 ЖОВТНЯ

11:00-19:00 Виставка „БЕРЕГИ” (художній текстиль). Ольга Ямборко, Марія Башлей, Олег Чуйко.

Культурно-мистецький центр НаУКМА, Галерея мистецтв ім. О. Замостян, вул. Іллінська, 9

15 ЖОВТНЯ

10:00-18:00  Книжковий ярмарок-розпродаж  видавництв ВД «Києво-Могилянська академія», «Дух і Літера».

1 поверх Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9

13:00 Традиційна акція-вшанування фундаторів, професорів та спудеїв КМА – «Чистий Сковорода».

Контрактова площа. Організатор – Спудейське братство НаУКМА.

13:15 Вулична вистава «Карнавал на ходулях» від студентської театральної студії НаУКМА, режисер – Тетяна Шуран.

Площа першого академмістечка, після акції «Чистий Сковорода»»

16:30 Урочисте зібрання могилянців у колі гостей та партнерів Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Виступ гурту «Kozak System». Актова зала Культурно-мистецького центу НаУКМА, вул. Іллінська, 9

18:00 Пригощання в колі могилянців.

Галерея мистецтв ім. О. Замостян, КМЦ НаУКМА, вул. Іллінська, 9

18:00 Козацькі забави, організатор – Братство козацького бойового звичаю СПАС.

Друге академічне містечко, вул. Г.Сковороди, 2

18:30 Студентська вечірка, організатор – радіо «К:)ВІТ», Спудейське братство НАУКМА

17 ЖОВТНЯ

15:30 Відкрита громадсько-наукова конференція «Культура спільної самоорганізації українців і стратегії національного лідерства».

Актова зала першого корпусу НаУКМА,  вул. Г. Сковороди, 2.