Факультет економічних наук

Загальна інформація

Навчальні підрозділи

Наукова співпраця

Досягнення

Напрями наукових досліджень

Партнери

Контакти

 

Декан факультету
Гуменна Олександра Віталіївна
кандидат економічних наук, доцент
корпус 6, кімната 406
(044) 425 60 42, 425 77 37 (факс)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Праці декана Гуменної О. В.

 

 

Заступник декана
Глущенко Світлана Василівна
корпус 6, кімната 408
(044) 425-60-42, 425-77-37
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Спеціалісти
Цілик Наталія Миколаївна

Клокун Зоя Сергіївна

Ісаєнко Анна Михайлівна

6 корпус, кімн. 407,
(044) 425 77 37 (факс)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
 
Створений у серпні 2000 року на основі Департаменту економічних наук НаУКМА, Факультет економічних наук готує фахівців-економістів на програмах освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра і спеціаліста, а також має аспірантуру. Освітньо-професійні програми підготовки економістів відповідають державним стандартам вищої освіти України, а також сучасним західним стандартам вищої економічної освіти.

Практика підтвердила ефективність навчального процесу на факультеті — його випускники мають високу професійну репутацію на вітчизняних і закордонних ринках праці. Це підтверджують високооплачувані посади в престижних іноземних та вітчизняних фірмах, аудиторських і консалтингових компаніях, провідних банках, аудиторських та рекламних агентствах, провідних економічних журналах, науково-дослідних інституціях тощо. Отримані знання дозволяють охочим успішно продовжувати навчання в престижних північноамериканських та європейських університетах.

На факультеті діють програми вищої освіти двох освітньо-кваліфікаційних рівнів та аспірантури:

  • Бакалаврат має професійний напрям "Економіка і підприємництво", спеціальності — "Економічна теорія","Фінанси і кредит" та "Маркетинг" (4 роки навчання);
  • Маґістеріум пропонує три спеціальності: "Економічна теорія", "Фінанси" та "Маркетинг" (2 роки навчання);
  • Аспірантура має спеціальності "Економічна теорія та історія економічної думки", "Математичні методи та інформаційні технології в економіці", "Світове господарство та міжнародні економічні відносини", "Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)" (3 роки навчання).

До складу факультету входять три кафедри, на яких працюють визнані в Україні кваліфіковані викладачі (30% докторів і 60% кандидатів наук). Більшість із них пройшли стажування у провідних університетах США, Канади, Франції, Німеччини, Нідерландів, Іспанії. Вони адаптують сучасні західні стандарти викладання економічних дисциплін до українських реалій, пропонують авторські курси.

Професори та доценти факультету — автори підручників та навчальних посібників, які посіли провідне місце у вищий економічній освіті України. Активна наукова робота професорсько-викладацького складу створює методологічну базу для постійного вдосконалення змісту і форм навчального процесу на програмах факультету.

Для практичної реалізації наданих студентам теоретичних знань на факультеті створені Лабораторія фінансово-економічних досліджень, навчально-дослідницька лабораторія "Іннолаб", креативний маркетинговий центр.

Тут спільні дослідницькі групи студентів, аспірантів та викладачів виконують практичні проекти для підприємств, організацій, органів влади тощо. Одним з нових таких проектів є дослідницько-консалтинговий проект "Export&МSB Studies", що розвивається спільно з Центром Розвитку Інновацій НаУКМА.

Щороку в серії "Наукові записки НаУКМА" виходить випуск "Економіка", в якому представлено статті працівників та студентів факультету. Крім того, щороку виходить друком спеціальний випуск "Наукових записок НаУКМА", де публікують найкращі доповіді учасників економічної секції щорічних "Днів Науки в НаУКМА". Обидва видання входять до переліку фахових наукових видань ВАК України, в яких можна публікувати основні результати дисертаційних робіт.

 

Велику увагу колектив факультету приділяє своїм молодим колегам - першокурсникам. У 2012 році студенти першого курсу бакалаврських програм (фененята) вперше отримають кишеньковий порадник «Пам'ятка першокурсника», над яким протягом 2011-2012 навчального року працювали викладачі, співробітники, студенти, а також випускники факультету. Збірку видано за підтримки випускників факультету Костянтина Пересєдова (віце-президент Клубу випускників ФЕН) та Михайла Оболонського (випускник БП «Економічна теорія», студент 2 р.н. МП «Економічна теорія»). 

© 2012-2017 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна