Кафедра зв’язків із громадськістю

доктор філософських наук, професор
корпус 4, кімната 217
(044) 425 31 24

Одна з найгрунтовніших в Україні. Поєднує базові знання із соціології, політології, соціальної психології та менеджменту з теоретичними й практичними засадами науки і мистецтва цивілізованих PR, що дає можливість готувати студентів усього університету до практичної діяльності в сучасних умовах.

Має власний фундаментальний підручник зі зв’язків з громадськістю з грифом МОН України, який витримав чотири видання. Основний напрям наукової роботи — «Дослідження процесів становлення соціального інституту PR, соціологічного аналізу його розвитку в різних сферах українського суспільства».

З 2015 року на кафедрі імплементовано нову маґістерську програму "Зв’язки з громадськістю», яка дозволяє оволодіти необхідними знаннями і навичками для виконання функцій менеджера (управителя) зв’язків з громадськістю в державних, неурядових установах і організаціях, комерційних структурах.

Магістерська програма побудована з урахуванням галузевих стандартів вищої освіти України та міжнародних стандартів (зокрема, рекомендацій IPRA) підготовки фахівців вищої кваліфікації для сфери зв’язків з громадськістю. Вона дає змогу слухачам подолати поверховий підхід до PR як «маніпулятивної технології», оволодіти позитивною наукою, витонченим мистецтвом та етикою репутаційного менеджменту, глибше розуміти соціальну відповідальність інститутів громадянського суспільства та бізнесу в сучасних умовах.

Програма виконується в тісному співробітництві з авторитетними українськими та зарубіжними науковими інституціями, державними установами, провідними бізнесовими структурами, професійними вітчизняними і міжнародними PR-організаціями та асоціаціями. Програма має практичний характер.

Додатково студенти бакалаврату НаУКМА мають можливість виконати сертифікатну програму кафедри та отримати додаткову спеціалізацію “Теорія і методика зв’язків із громадськістю (Public Relations)”, а маґістранти університету та фахівці державних, громадських і підприємницьких організацій можуть навчатися у вечірній час на спеціальній сертифікатній програмі “Теорія і практика зв’язків із громадськістю”.