• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Конференції

Дослідження

Конференції

Партнери

Центр виступає організатором конференцій з академічної юдаїки. Співробітники Центру беруть участь у конференціях, організованих іншими науковими установами.

Конференції, організовані Центром:

Семінар з юдаїки НаУКМА:

• 24 квітня 2012 - презентація роману відомого французького письменника Жіля Розьє “З країни без любові»
  • 2 квітня 2012 - Вечір, присвячений творчості Станіслава Єжи Леца
  • 9 грудня 2011 – Презентація книги відомого французького журналіста й письменника Алена Гіймоля «Sur les traces du Yddishland» («Слідами Їдишланду»)
  • 4 жовтня 2011 року – Лекція о. д-ра Лео Лефебюра «Християнські та юдейські інтерпретації Святого Письма»
  • 26 вересня 2011 року – Лекція д-ра історичних наук, професора Бориса Морозова «Заслання у Палестину – доля сіоністів в Радянському Союзі у 1924 – 34 рр.»
  • 14 квітня 2011 року – Презентація проекту видання Антології сучасної ізраїльської та української поезії
  • 11 листопада 2010 року – Лекції доктора Іллі Родова (Ізраїль) «Культура іспанських євреїв від Золотої доби до вигнання» та доктора Панкрасіо Сельдрана Гомаріса (Іспанія) «Юдейська культура у середньовічній Іспанії».
  • 10 червня 2010 року – Лекція професора Д. Фішмана «Юдаїка в єврейській теологічній традиції США»
  • 23 березня 2010 року – Презентація книги Ю. Меламеда «Документи з історії та культури євреїв у регіональних архівах України»
  • 24 лютого 2010 року – Презентація книг Ж.Ковби «Людяність у безодні пекла. Поведінка місцевого населення Східної Галичини в роки “Остаточного розв’язання єврейського питання”» та «Останній рабин Львова Єзекіїль Левін»
  • 3 грудня 2009 року – «Розписи синагоги в Новоселиці», семінар з юдаїки НаУКМА