Двотижневе навчання СЕТА-консультантів

ceta 2019 2 2

З 2 по 13 грудня в Музеї НаУКМА пройшло навчання «Трансдіагностичному психологічному консультуванню СЕТА», що проводилося Центром психічного здоров’я та психосоціального супроводу НаУКМА та Університетом Джонса Гопкінса, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Навчалися спеціалісти організацій, які надають послуги ветеранам та членам їхніх родин у Києві, Полтаві, Харкові, Херсоні, Щасті, Краматорську.

Протягом тренінгу учасники:

• вивчали теоретичний матеріал програми,
  • практикувалися в проведенні індивідуальних консультацій,
  • розбирали практичні кейси,
  • отримували від тренерів зворотній зв'язок та рекомендації, щоб забезпечити розуміння та засвоєння навичок
  • налагоджували комунікацію та працювали в команді.

Після тренінгу очікується, що учасники продовжать своє навчання шляхом участі в щотижневих супервізійних групах.

У п’ятницю, 13-го грудня, учасники отримали сертифікати про проходження цього етапу навчання. На врученні сертифікатів були присутні представники НаУКМА, USAID та ветеранських організацій.

ceta 2019 2 1