Зустріч СЕТА-команди

CETA 2018 1

Жовтневі зустрічі вже стали гарною традицією СЕТА-команди – побачитися, поділитися досвідом, обговорити актуальне. Так у суботу, 6-го жовтня, відбулася ще одна зустріч у Музеї НаУКМА.

Детальніше...

Семінар з пілотування проекту «Сприяння життєстійкості громад в Україні»

CPZ5

Життєстійкість (resilience) - гарне здоров’я і функціонування, незважаючи на несприятливі обставини (Luthar, Cicchetti & Becker, 2000; Rutter, 2006).

 

28 та 29 вересня 2018 відбувся семінар з пілотування проекту Національного університету «Києво-Могилянська академія» спільно з Регіональним Центром протидії насильству, травмі та суїциду (Норвегія, RVTS East) – «Сприяння життєстійкості громад в Україні».

Детальніше...

Знайомство із бійцями 55-ї артилерійської бригади м. Запоріжжя

Zaporizhya201711a31-го жовтня, під час візиту до Запоріжжя, Сергій Богданов - координатор дослідження СЕТА від НаУКМА та Квінсі Мур – проектний директор від інституту Дж.Хопкінса (JHU), познайомилися із бійцями 55-ї артилерійської бригади Запоріжжя. Знайомство відбулося в Музеї бойової слави військової частини, завдяки замполіту Ігорю Немінському.

 

Детальніше...

Репортаж Національного медійного каналу Австрії ORF

traumata body kunsttherapie

Про гуманітарну кризу на Сході України та участь Центру і наших колег з ГО "Промир" і "Карітас Україна" у наданні психосоціальної підтримки постраждалим від воєнного конфлікту - у репортажі Національного медійного каналу Австрії ORF за посиланням.

Cемінар з системного коучингу - навчаючий супервізор Австрійської спілки супервізії та коучингу Елізабет Альдер

SystKouchAdler201711022-4 листопада ц.р. у Центрі психосоціальної реабілітації Національного університету "Києво-Могилянська академія» відбувся перший модуль cемінару з системного коучингу, який провела навчаючий супервізор Австрійської спілки супервізії та коучингу Елізабет Альдер.


У заході взяли участь психотерапевти, психологи, супервізори, менеджери, фасилітатори, медіатори та консультанти з різних міст України.

Детальніше...

© 2012-2019 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна