Центр психосоціальної реабілітації НаУКМА у м. Покровськ

Про нас

З 1 липня 2017 року у місті Покровську розпочав роботу Центр психосоціальної реабілітації НаУКМА. В Центрі працюють 5 спеціалістів, які надають кваліфіковану безкоштовну психологічну та психотерапевтичну допомогу населенню м. Покровська та міст та районів, які знаходяться поблизу лінії розмежування.

В ЦПСР НаУКМА надає населенню:
- консультації психолога,
- консультації психотерапевта,
- розвивальні заняття для дітей та підлітків,
- корекційні заняття для дітей з аутичним спектром,
- сімейні консультації,
- групи психологічної підтримки,
- тренінги стресостійкості та особистісного зростання

В Центрі психосоціальної реабілітації НаУКМА працює:
- Дитяча розвивальна група «Казкова ЛЕГО-Ландія»
- Тренінг батьківської компетентності «Щасливе батьківство
- Батьківська студія «Аутизм – крок до порозуміння»
- Розвивальні заняття для дітей та підлітків з формування стресостійкості та соціалізації «Безпечний простір»
- Тренінги особистісного зростання для дорослого населення
- Пісочна психотерапевтична група «Expressive Sandwork»
- Супервізійна група практичних психологів,
- Арт – терапевтична студія «Синій птах»

Центр психосоціальної реабілітації НаУКМа м. Покровська співпрацює з обласною психологічною службою системи освіти, службами у справах дітей м. Покровська та району, службами пробації, виконавчим комітетом Покровська та Мирнограду, громадськими організаціями, які надають психосоціальну підтримку населенню.

Центр психосоціальної реабілітації знаходиться за адресою:
м. Покровськ, вул. Добролюбова, 6

ViktoriaSolovyovaВікторія Соловйова
Керівник Центру психосоціальної реабілітації м. Покровськ

Коротке резюме
Спеціалізація: системна сімейна терапія, травмотерапія
Наукові інтереси: формування резіліанс дітей та дорослих

Телефон: 0668251999

Психотерапевти

Антонова Вікторія

Antonova Victoriya

Психолог, консультант СЕТА

Спеціалізація: практичний психолог у закладах освіти. Практичний психолог І кваліфікаційної категорії. У 2010 р. закінчила навчання у Донецькому інституті психології і підприємництва.

Бережко Наталія

Berezko Nataliya

Психолог, консультант СЕТА

• закінчила Харківський державний інститут культури, 1992 р. за спеціальністю «Бібліотекознавство і бібліографія»;
  • закінчила Харківський державний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, 2016 р. за спеціальністю «Психологія».

Фурсова (Гелих) Ліана

Fursova Liana

Психолог, консультант СЕТА

Інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» (м.Донецьк), диплом з відзнакою про повну вищу освіту за спеціальністю – «Психологія»ступінь - магістр психології, викладач університетів та інших вищих навчальних закладів.

Каган Світлана

Cagan Svitlana

Психолог, консультант СЕТА

• вересень 1983 - липень 1986 – Красноармійське педагогічне училище, диплом з відзнакою, кваліфікація - вчитель початкових класів.
  • вересень 1988 - липень 1993 – Донецький державний університет, кваліфікація спеціаліста-біолога, ботаніка, викладача біології та хімії;
  • вересень 1995- липень 1997 – Донецьки й інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних кадрів, кваліфікація практичний психолог.

Кожушко Валентина

Kozushko Valentina

Психолог, консультант СЕТА

Донецький інститут психології і підприємництва, спеціалізація «Практичний психолог в закладах освіти» 2010 р. Кваліфікаційна категорія: практичний психолог І кваліфікаційної категорії.

Місце роботи, посада: співробітник Центру психосоціальної реабілітації Національного Університету «Києво-Могилянська академія» міста Покровська Донецької області.

Досвід роботи:

• 2008 – 2013 р.: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №15 м. Красноармійська (Покровська) Донецької області, практичний психолог.
  • З 2013 року: методист відділу освіти Красноармійської міської ради.
  • З 2017 року: співробітник Центру психосоціальної реабілітації Національного Університету “Києво-Могилянська академія” міста Покровська Донецької області

Петраковська Валентина

Petrakovska Valentina

Психолог, консультант СЕТА

• вересень 2003 - липень 2005 - Костянтинівське медичне училище, диплом з відзнакою: спеціальність «Сестринська справа», кваліфікація медична сестра; -
  • вересень 2007 - липень 2011 - Слов'янський державний педагогічний університет, диплом з відзнакою, кваліфікація бакалавра психології; -
  • вересень 2011- червень 2012 - Слов'янський державний педагогічний університет, диплом з відзнакою, кваліфікація психолог, викладач вищих навчальних закладів.

Соловйова Вікторія

Solovyova Victoriya

Керівник Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА у Покровську Психолог, консультант і супервізор СЕТА

Освіта:

Донецький інститут соціальної освіти, факультет психології, спеціальність за дипломом «Психологія», 2000 р.

Кваліфікаційна категорія: методист вищої категорії, практичний психолог вищої категорії

Сертифікація: гештальттерапія (Московський гештальт – інститут, м. Донецьк, 2014), навчальна програма під супервізією ЄАП «Можливості системної сімейної психотерапії в психологічному консультуванні» (48 годин), м. Донецьк (Українська спілка психотерапевтів), системна сімейна терапія (УСП, Київська філія, навчання), дійсний член УСП.

Чепенко Леся

Chepenko Lesia

Психолог, консультант СЕТА

Освіта: 2000-2005 рр. – Слов’янський Державний педагогічний університет, спеціальність за дипломом «Психолог».

Кваліфікаційна категорія: практичний психолог вищої категорії.