Конкурс на відзнаку випускника НаУКМА Андрія Сивоконя

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ВІДЗНАКУ АНДРІЯ СИВОКОНЯ «ЗА НАЙКРАЩИЙ ПРОЕКТ ЗАЛУЧЕННЯ КОШТІВ НА РОЗВИТОК НаУКМА»

(серед проектів, що вже отримали фінансування від третьої сторони*)

Засновник відзнаки – Андрій Сивоконь, випускник Факультету природничих наук 1996 року (бп «фізика»), засновник «Паланок PR & Event Marketing Agency», співкерівник Центру розвитку інновацій при НаУКМА.

Детальніше про відзнаку та лауреатів попередніх років дивіться тут

Мета конкурсу:

активізація та стимулювання успішної ґрантової діяльності тимчасових наукових та творчих колективів, викладачів та студентів, структурних підрозділів НаУКМА із залучення коштів на розвиток університету.

Організаційні умови проведення конкурсу:

1. подання аплікаційної форми на розгляд конкурсної комісії – до 10 жовтня 2016 р., 17:00.

2. презентація проектів на відкритому засіданні Конкурсної комісії 12 жовтня 2016 р. о 15:.00, ауд. 5-313;

3. оголошення та відзнака лауреата – у День Академії, на урочистому зібранні могилянців.

Критерії відповідності для проектів-учасників:

- проект має виграти фінансування на реалізацію від третьої сторони (або отримати схвальну підтверджену резолюцію про фінансування) у період із 1 жовтня 2015 року по 10 жовтня 2016 року;

- проект має бути актуальним і сприяти реалізації місії та стратегічних завдань розвитку НаУКМА або його структурного підрозділу;

- одним із результатів здійснення проекту має бути популяризація НаУКМА та поширення інформації про діяльність університету серед світової громадськості.

Перевагу буде надано проектам:

- у здійсненні яких передбачено участь студентів НаУКМА;

- результатом здійснення яких є:

створення нових навчальних, наукових або суспільно важливих програм;

розвиток матеріально-технічної бази НаУКМА;

найбільший ефект у популяризації НаУКМА серед світової громадськості.

Аплікаційні форми подавати до 10 жовтня 2016 р., 17:00 - п. Наталії Шумковій, тел. 463-7112, моб. (050) 335-1461; ел. пошта: shumkova[at]ukma.edu.ua; 5-й корпус, к. 204.

*від третьої сторони - йдеться про те, що фінансування має надати не НаУКМА й не Міжнародний благодійний фонд відродження КМА, а інша організація або фізична особа.