Лауреатом відзнаки Андрія Сивоконя 2016 став Центр психічного здоров’я та психосоціального супроводу

Syvokon grant2016

Традиційно у День Академії, на урочистому зібранні могилянців, було названо лауреата відзнаки випускника НаУКМА Андрія Сивоконя «Найкращий проект із залучення коштів на розвиток НаУКМА» у 2016 р.

Андрій Сивоконь:

«Під час навчання в Академії мав власний досвід впровадження проекту при відсутності ресурсів. Це було нелегко, тому вважаю дуже важливим, щоб культура залучення коштів у Могилянці розвивалась, набирала обертів. Щоб більше людей та колективів брали участь у пошуку додаткового фінансування і ресурсів для втілення своїх ідей та проектів. Щоб все більше студентів ставали проактивними та долучались до пошуку додаткових ресурсів, до грантової діяльності й цим долучались до розбудови університету.

Дякую всім колегам, які презентували свої проекти у цьому році. Як завжди комісія мала складний вибір - всі представлені проекти дуже цікаві. Їх важко порівнювати, тому що вони з різних сфер, різного масштабу і спрямовані на різні цільові аудиторії, вони мають різні бюджети, до їх виконання залучені різне число студентів. Але всі ці проекти об’єднує те, що всі вони актуальні й важливі для Академії, роблять свій внесок в її розвиток та сприяють популяризації Університету як в Україні, так і на міжнародній арені. І саме це для мене, як засновника відзнаки, є важливим».

У 2016 році на відзнаку Андрія Ситвоконя балатувались 7 підрозділв НаУКМА.

Лауреатом став Центр психічного здоров’я та психосоціального супроводу НаУКМА. Керівник Центру - д-р Сергій Богданов, старший викладач кафедри психології та педагогіки НаУКМА, керівник осередків Центру п. Ірина Шведюк.

Центр представив 8 здобутих грантів, спрямованих на комплексну психосоціальну:

-          допомогу дітям, підліткам та родинам, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні,

-          підтримку спеціалістів мобільних бригад, які працюють у буферній зоні,

-          підтримку осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні,

-          на поліпшення послуг з психічного здоров’я особам, які постраждали від насилля.

-          покращення психосоціальної підтримки та психічного здоров'я в Україні,

-          ремонт приміщень НаУКМА на вул. Глазуванова, 2/4 (при підтримці керівництва НаУКМА).

Підтримка на реалізацію цих проектів отримана від:

-          програми USAID – Юнісеф Україна;

-          благодійних організацій «Мальтійська служба допомоги України» та «Мальтійської Служби допомоги» Німеччини;

-          Університету Джона Хопкінса («JHU»),

-          Міжнародного фонду Джона Сноу,

-          Міжнародного медичного корпусу, США,

-          Компанїї «Інфопульс»

Більше про діяльність Центру у facebook

На розгляд були представлені проекти ще шести підрозділів НаУКМА:

1.

Докторська школа ім. родини Юхименків

Проект: DocHub: Усталення співпраці в дослідженнях, загальній підготовці і навчанні академічного письма аспірантів в регіонах України.

Підтриманий програмою Erasmus+.

Керівник: Михайло Винницький, PhD, доцент кафедри соціології НаУКМА, заступник директора Докторської школи ім. родини Юхименків.

2.

Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства НаУКМА.

Проект: Підготовка та проведення міжнародної наукової конференції «Збереження та популяризація єврейської культурної спадщини України», 26-27 жовтня 2016 року,

Підтриманий Асоціацією єврейських організацій та громад України (ВААД).

Керівник - Леонід Фінберг, керівник центру.

3.

Факультет економічних наук

Проект: Інтернаціоналізація вищої освіти. Академічне партнерство / Грант мобільності, отриманий Університетом Шеффілду для співпраці з НаУКМА.

Підтриманий Британською Радою в Україні.

Керівник: Олександра Гуменна, декан ФЕН.

4.

Відділ міжнародного співробітництва

Комплекс проектів - договорів і грантів на підтримку міжнародної кредитної мобільності до партнерських університетів ЄС в рамках проекту Erasmus+ KA1 International Credit Mobility, гранти 2015 року і грант 2016 року.

Підтриманих Європейською Комісією через національні агенції Erasmus+ у країнах ЄС

Керівник – Лариса Човнюк, керівник відділу міжнародного співробітництва.

5.

Кафедра міжнародного права та спеціальних правових наук, Центр ім. Жана Моне з європейських студій в НаУКМА

Проект: Добрі наміри, неоднозначні результати: відповідальне висвітлення конфліктів у межах комплексного підходу ЄС до механізмів вирішення конфліктів і криз.

Підтримка: вперше в НаУКМА отриманий грант від рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»

Керівник – Роман Петров, зав.кафедрою, керівник Центру ім. Жана Моне.

6.

Центр урбаністичних студій НаУКМА

Проект: Урбаністичні студії в НаУКМА

Підтримка: Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Керівники – викладачі кафедри культурології п.Владислава Осьмак та п.Світлана Шліпченко.

Бажаємо колегам успіху у реалізації проектів та нових досягнень і грантів.

Координатор конкурсу -

п. Наталя Шумкова, керівник напряму «комунікації з випускниками НаУКМА», Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.