Подарунки випускників ФЕН до 20-річчя факультету

Гарною традицією Могилянки стало те, що кожен рік випускники дарують Alma Mater невеликий символічний подарунок

Першість у розвитку цієї традиції тримають випускники Факультету економічних наук.

Цього року до свого 20-річчя Факультет отримав кілька подарунків від випускників:

• Магістри 2012 року подарували сучасну інформаційну дошку для розкладу занять та інформаційних матеріалів.

• Клуб випускників ФЕН презентував факультету "грант на історію" - клуб знайде журналіста для підготовки статті про історію та діяльність факультету у стилі журналу "Форбс".

• Підтримали традицію і студенти 4 курсу бакалаврських програм, майбутні випускники 2013 р., - вони подарували Факультету та і всій Академії сортову ялинку, яку 14 листопада ц.р. висадили у зеленій зоні на другому студмістечку.

Ініціаторів акції Яну Медведь та Вікторію Онистрат підтримали всі, а висаджували - Гліб Собко, Єгор Сердік, Данило Зелінський, Дарина Кубар, Катерина Гонюк, Юлія Матощук, Ірина Проноза, Аліна Розгон, Анастасія Грабар, Ірина Йосик, Ольга Масляк, Альона Мисько, Ольга Семчишина, Наталія Іванова – декан ФЕН.