Спеціальні та почесні гості

Головна спікер: Ен Еплбаум

історик, письменниця і журналістка. Редактор «The Economist» і член видавничої ради «The Washington Post». Автор Gulag: A History (Пулітцерівська премія), Red Famine: Stalin's War on Ukraine.

 

У музичній програмі: Оксана Муха

 

 Ведучі: Оксана Стебельська та Вадим Карп’як

 

 

 

Почесна Рада

Євген Бистрицький — виконавчий директор МБФ «Відродження» (1998-вересень 2017)

Володимир Василенко — Надзвичайний і Повноважний Посол України, професор НаУКМА

Геннадій Зубко — віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, випускник НаУКМА

Віктор Іванчик — президент агропромхолдингу «Астарта-Київ», співзасновник Благодійного фонду «Повір у себе»

Ірина Іванчик — співзасновниця Благодійного фонду «Повір у себе»

Василь Кисіль — старший партнер АО «Василь Кісіль і Партнери»

Юлія Ковалів — голова Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України, випускниця НаУКМА

Степан Кубів — перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України

Тарас Лукачук — президент компанії Jacobs Douwe Egberts у регіоні Східна Європа, Близький Схід і Африка, випускник НаУКМА

Оксана Маркарова — перший заступник міністра фінансів України, урядовий уповноважений з питань інвестицій, випускниця НаУКМА

Олеся Островська-Люта — керівник НКММК «Мистецький Арсенал», випускниця НаУКМА

Олексій Павленко — директор програм аграрного розвитку Українського інституту майбутнього, випускник НаУКМА

Ростислав Павленко — заступник Глави Адміністрації Президента України, випускник НаУКМА

Наталя Попович — президент One Philosophy Group of Companies, співзасновник Українського кризового медіа центру, випускниця НаУКМА

Валентин Сильвестров — композитор, почесний доктор НаУКМА

Оксана Сироїд — народний депутат України, заступник Голови Верховної Ради України, експерт «Реанімаційного пакету реформ», випускниця НаУКМА

Уляна Супрун — в.о. міністра охорони здоров'я України

Дмитро Тарабакін — член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, випускник НаУКМА

Борис Тарасюк — Народний депутат України, співголова Києво-Могилянської фундації в Америці

Євген Уткін — президент KM Core

Максим Яковер — генеральний директор UNIT City

 

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР

           

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

 kmbs logo new eng

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР

Markarova

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

Logo ilta 25 monochrome Converted2

ОФІЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

Logo Brothers  Logo Arzinger     

ПАРТНЕРИ

    Baker McKenzie
COFCO
Jacobs

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

   Chamber25  CUCC 25th  EBA color gradient BUCC  

 

 

Ен Еплбаум

  

Anne Elizabeth Applebaum

Ен Еплбаум – автор-лауреат Пулітцерівської премії, журналіст, історик, яка докладно і широко написала про комунізм та розвиток громадянського суспільства в Центральній та Східній Європі.

 

Вона є колумністом “The Washington Post”, а також професором Інституту глобальних питань Лондонської школи економіки. Ен Еплбаум працює в проекті «Арена» - програмі, присвяченій проблемам дезінформації та пропаганди у 21-му столітті.

 

Свого часу Ен Еплбаум була членом редакційної колегії “The Washington Post”. Вона також працювала редактором журналу “The Spectator” у Лондоні, політичним редактором “Evening Standard”, колумністом у “Slate” та кількох британських газетах, включно з “The Daily Telegraph” та “The Sunday Telegraph”. Впродовж 1988-1991 рр. вона писала про колапс комунізму як варшавський кореспондент журналу “The Economist” та газети "The Independent".

 

Остання книжка Ен Еплбаум "Червоний Голод: Війна Сталіна з Україною", опублікована “Penguin Books” у вересні 2017 року, здобула захопленi відгуки в міжнародній пресі. “Червоний Голод” - тріумф вченості та людського співчуття - є важливою віхою у відновленні спогадів і документації геноциду українського народу під час Голодомору 1932-33 років. В момент кризи між Росією та Україною ця праця показує також, наскільки сильно теперішнє формується минулим.

 

Переклад на українську Видавничим домом “Києво-Могилянська академія” її книжки-бестселера “Залізна завіса: Знищення Східної Європи, 1944 — 1956”, що виграла конкурс “Cundill Prize” у 2013 році, буде доступний вже у листопаді 2017 р.

 

Вона також є автором «Історії ГУЛАГу», яка виграла Пулітцерівську премію в номінації “За нехудожню літературу”

 

Тексти Ен Еплбаум з’являлися в таких виданнях, як “The New York Review of Books”, “The Wall Street Journal”, “The New York Times”, “The Financial Times”, “The International Herald Tribune”, “Foreign Affairs”, “The New Criterion”, “The Weekly Standard”, “The New Republic”, “The National Review”, “The New Statesman”, “The Independent”, “The Guardian”, “Prospect”, “Commentaire”, “Die Welt”, “Cicero”, “Gazeta Wyborcza” і “The Times Literary Supplement”, а також в декількох антологіях.

 

Вона викладала в Єльському, Гарвардському та Колумбійському університетах, а також Оксфордському, Кембріджськиму, Лондонському, Королівському університеті Белфаста, в Гейльдберзькому, Маастрихтському, Цюрихському, Гумбальдтському, Техаському A&M, Х’юстонському та багатьох інших. У 2012-13 Ен Еплбаум займала посаду  гостьового професора імені Філіпа Романа в Лондонській школі економіки.

 

Ен Еплбаум народилася у Вашингтонi. Після закінчення Єльського університету, вона навчалася у Лондонській школі економіки й у коледжі Святого Антонія в Оксфордському університеті. Її чоловік, Радослав Сікорський, - польський політик і журналіст. У них є двоє дітей: Олександр і Тадеуш.

 

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР

           

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

 kmbs logo new eng

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР

Markarova

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

Logo ilta 25 monochrome Converted2

ОФІЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

Logo Brothers  Logo Arzinger     

ПАРТНЕРИ

    Baker McKenzie
COFCO
Jacobs

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

   Chamber25  CUCC 25th  EBA color gradient BUCC  

 

Оксана Муха

myha

Оксана Муха  співачка-солістка, володарка Гран-прі конкурсу імені Квітки Цісик, представник традиційного співу у жанрах: традиційна українська пісня, український класичний романс  виконавиця сучасної авторської та академічної музики.  Співпрацювала з Державною академічною чоловічою хоровою капелою «Дударик»(Львів), Львівським симфонічним оркестром «Леополіс», академічним інструментальним ансамблем «Високий Замок», з музикантами: Богдана Фроляк, Ярослав Мигаль, Ростислав Демчишин, Дмитро Кацал, Сергій Гурін та ін.

Оксана Муха народилася 16 червня у Львові. Навчалася у Львівській музичній школі-інтернаті ім. Соломії Крушельницької. З 2007 р.  солістка капели «Дударик». 

 

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР

           

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

 kmbs logo new eng

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР

Markarova

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

Logo ilta 25 monochrome Converted2

ОФІЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

Logo Brothers  Logo Arzinger     

ПАРТНЕРИ

    Baker McKenzie
COFCO
Jacobs

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

   Chamber25  CUCC 25th  EBA color gradient BUCC  

Оксана Стебельська

Stebelska

Оксана Стебельська  керівник і солістка вокально-інструментального ансамблю "Українські барви" (з 1998 року).

Грала у симфонічних оркестрах, ­працювала з фольклорними колективами "Черемош" і "Роксолана". 1999 року створила гурт "Українські барви". У його складі четверо музикантів. Виконують класику, фольклор, джаз, рок-н-рол, джайв, кантрі, квікстеп із українськими мотивами. Гастролювали в США, Канаді, Греції, Франції, Німеччині, Польщі, Сербії, Чорногорії, Болгарії, Угорщині та інших країнах.

Народилася 13 листопада в місті Перемишляни Львівської області. Закінчила Львівське музичне училище імені Людкевича та Національну музичну академію імені Чайковського по класу скрипки.

Вадим Карп’як

Karpiak

Вадим Карп’як  ведучий політичного ток-шоу «Свобода слова» на «ICTV».

1998-го закінчив бакалаврат у Києво-Могилянській академії за спеціальністю “теорія культури”, а 2001-го – магістерську програму з політології. В 1990-х працював у рекламній агенції та на “Радіо Столиці”. Був випусковим редактором програми “Сніданок з 1+1”, потім – “Ч/Б” на “ТВі”. Вів ефіри на каналі “112 Україна”.

Народився 27 січня в Коломиї. Має другий юнацький розряд з авіамоделювання. З 16 років є членом Спілки української молоді.

 

Як все було: 19.11.2017 р.

Наймасштабніший за останні роки Благодійний вечір зібрав 19 листопада у Мистецькому Арсеналі близько 300 друзів, доброчинців та партнерів Києво-Могилянської академії. Програма заходу включала й інтелектуальну, і музичну частину, і аукціон, і вільне спілкування. 

 

Сама традиція таких щорічних зібрань у колі могилянців та друзів Академії стала вже очікуваною і обов’язковою подією у календарях багатьох наших партнерів. Благодійні вечори – це привід для Академії подякувати всім, хто її підтримує, розповісти про ще один рік (ще один етап) розвитку Могилянки. Це майданчик для спілкування з лідерами думок, діячами культури та мистецтва, однодумцями, а для випускників НаУКМА – однокурсниками та викладачами. Затишна, родинна атмосфера та цікава програма вечорів, відчуття причетності до великої справи – творення найкращого університету України – збирають щороку все більше і більше учасників. І, звичайно, такі заходи мають благодійну мету – залучення коштів на стратегічні проекти розвитку Могилянки.

 

Цього року метою Благодійного вечора став проект Цифрового університету. Він передбачає застосування інноваційних підходів до навчання та підвищення ефективності діяльності університету завдяки використанню цифрових технологій.

 

VaschukЦьогорічна подія зібрала, як завжди, добірне і шановане товариство - Надзвичайні і Повноважні Посли, представники міжнародних організацій, урядовці, бізнесмени, громадські та культурні діячі, викладачі. Також були запрошені особливі гості - випускники Могилянки, які воювали добровольцями у зоні АТО.

Ансамбль старовинної музики НаУКМА (художній керівник Тетяна Трегуб), який зустрічав гостей вишуканими творами композиторів 17-18 століть, відразу задавав атмосферу свята. Ведучими Благодійного вечора стали Вадим Карп’як (ведучий «Свободи слова» на «ICTV») та Оксана Стебельська (керівник і солістка вокально-інструментального ансамблю «Українські барви»).

 

Відкриваючи вечір, президент НаУКМА Андрій Мелешевич підкреслив, звертаючись до гостей:

«Ви, всі, хто підтримує Могилянку, допомагають виховувати покоління, яке масштабує могилянські цінності, масштабує якісно нові знання та компетентності в межах всієї країни. Тому, змінюючи життя навіть одного студента Могилянки, можна змінити на краще Україну».

 


Почесного президента Могилянки, її легенду та символ В’ячеслава Брюховецького присутні зустріли оплесками. В’ячеслав Степанович сказав: «Я тішуся тим, що ви любите Києво-Могилянcьку академію. І ця любов є не до якихось її якостей чи чеснот. Ця любов є просто довільною, як любов матері до дитини, як любов чоловіка до дружини. Саме вона і мусить бути, насамперед, рушійною силою подальшого розвитку Академії. І ця любов, про яку я говорив, мусить мати характер творчий. Це повинна бути любов, яка продукує нові ідеї. Тому що не може бути успішного розвитку там, де страх перед наслідками за реалізацію нових ідей сильніший за любов до істини. Найважливіше – це те, що сьогодні все залежить від нас. Всі разом ми будемо творити ту нову Академію, яку вимріювали ще і Петро Могила, і Сагайдачний, і Мазепа».

 

Спеціальною гостею вечора стала Ен Еплбаум – всесвітньовідома журналістка, письменниця, дослідниця-історик. Редакторка «The Economist», колумністка та член видавничої ради «The Washington Post», Лауреатка Пулітцерівської премії, авторка бестселлерів "Gulag: A History" (Пулітцерівська премія), "Red Famine: Stalin's War on Ukraine", викладачка найпрестижніших університетів світу – це лише деякі з її титулів та досягнень.

Пані Ен спеціально прибула з Лондона на запрошення КМА, щоб підтримати важливий для розвитку нашого університету проект. Крім того, її приїзд в Україну мав ще одну мету – презентацію їі останньої, щойно виданої книги "Red Famine: Stalin's War on Ukraine" («Червоний Голод: Війна Сталіна з Україною»). Цю книгу вже назвали тріумфом вченості та людського співчуття; ця праця привертає увагу цілого світу до України, до однієї з найтрагічніших сторінок у її історії - Голодомору 1932-33 років. 

Звертаючись до гостей вечора, пані Ен сказала: «Історія Голодомору в Україні була трагедією, яка не мала щасливого кінця, але історія України в цілому – це не трагедія. … Мільйони людей було вбито, нація залишається на карті. Пам’ять про голод придушена, але українці зараз обговорюють і минуле, і майбутнє. І такі Інституції , як Києво-Могилянська академія, можуть і реконструювати минуле, і будувати майбутнє».

 Особливою окрасою вечора стала Оксана Муха - відома українська співачка та скрипалька, лауреатка Гран-прі першого Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик. Її концертна географія налічує більше 20 країн Європи та Америки! Наші гості, не виїжджаючи поза межі Києва, змогли насолодитися прекрасним голосом пані Оксани, який торкнувся цього вечора глибоких струн душі.

 

Коментуючи свою участь у Благодійному вечорі Могилянки, співачка підкреслила, що НаУКМА – чи не найкращий навчальний заклад України і символ її гідності: «Студенти отримують якісну освіту, стверджуються як особистості, національно свідомі громадяни, набувають духовної броні; в університеті плекаються правильні переконання та цінності. Дякую викладачам за їхній труд і всім, хто підтримує університет. Радію, що моя творчість співзвучна з Вами!».

 

Під час Благодійного вечора було вручено низку нагород та відзнак благодійникам та партнерам Києво-Могилянської академії 2017 року – тим, завдяки чиїй допомозі і підтримці розвивався наш університет і мав ресурси втілювати мрії протягом року.

 

Ivanchyk I

 Відзнакою «Золотий партнер Року» нагороджено Благодійний фонд «Повір у себе» за значну підтримку студентів та науковців Могилянки, зокрема, надання стипендій першокурсникам з сільської місцевості та трьох грантів на творчі відпустки «саббатікал» науковцям для проведення досліджень і публікації їх результатів. Нагороду отримала співзасновниця Фонду Ірина Іванчик.

 

 Tychkivsky

Відзнакою «Срібний партнер Року» пошановано Western NIS Enterprise Fund. Фонд надав благодійну підтримку на оплату навчання для 25-ти студентів програми «Публічне управління та адміністрування», а також фінансував участь молодих науковців у міжнародних конференціях. Нагороду від імені Фонду отримав Роман Тичківський - випускник Могилянки, керівник програми «Економічне лідерство» фонду Western NIS Enterprise Fund, керівник Української Академії Лідерства.

Багато шановних гостей та організацій отримали відзнаки Києво-Могилянської академії у цей день:

 • Незмінний президент Києво-Могилянської Фундації Америки Марта Фаріон, яка представляла на вечорі ще дві організації діаспори – Фундацію «Спадщина» Першого українського федерального банку «Певність» та Українсько-Американську Федеральну Кредитову Спілку «Самопоміч»;

• родина випускників НаУКМА Вікторії Гуменюк та Сергія Сегеди;

• київський офіс Бейкер МакКензі – партнер благодійного вечора НаУКМА. Відзнаку отримав Сергій Чорний, керуючий партнер компанії;

• Корпорація «Артеріум», яку представляв Дмитро Свинаренко;

• Наталя Попович, випускниця НаУКМА, президент One Philosophy Group of Companies, співзасновниця Українського кризового медіа центру, член Довірчої ради НаУКМА;

 Тарас Лукачук, випускник НаУКМА, президент компанії Jacobs Douwe Egberts у регіоні Східна Європа, Близький Схід і Африка;

 Валерія Казадарова, випускниця НаУКМА, засновниця програми «Профі+» для студентів та «Профі+» для викладачів, засновниця компанії «Таланти для бізнесу»;

• Фонд Випускників України, який представляв Володимир Варгола;

Meleschuk• титульний партнер Благодійного вечора Юридична компанія «Василь Кісіль і Партнери»: відзнаку отримав керуючий партнер компанії Андрій Стельмащук, випускник НаУКМА;

• інтелектуальний партнер Благодійного вечора Києво-Могилянська бізнес-школа, яку представляв її декан Олександр Саврук;

• ексклюзивний партнер Благодійного вечора родина Оксани Маркарової та Данила Волинця;

• генеральний партнер Благодійного вечора компанія «ІЛТА», яку представляв Голова Правління Сергій Міщенко;

• офіційний партнер Благодійного вечора НаУКМА юридична компанія «Аrzinger», яку представляла партнер Катерина Гупало;

• офіційні партнери благодійного вечора брати Сергій та Євген Гусовські: відзнаку отримав Сергій Гусовський;

• партнер цьогорічного Благодійного вечора компанія «КОФКО Агрі Ресорсіз Україна», яку представляв Генеральний директор Володимир Осадчук;

• партнер благодійного вечора компанія «Якобз Дау Егбертс Україна»: відзнаку отримав Голова Правління Павло Варчук.

 

Найгострішою і найазартнішою частиною зустрічі став гучний аукціон.

Ivanchyk

Перший лот - ексклюзивний комплект книжок Ен Еплбаум («ГУЛАГ», «Залізна завіса», «Red Famine») з автографом автора – зібрав найбільшу суму і відійшов переможцю за 100 000 грн!

 Під час гучного та тихого аукціону також розігрували лоти, люб’язано надані Арсенієм Фінбергом, Айне Гассе, Наталею Сорокіною, Катериною Дудник, а також нашими колегами з Києво-Могилянської бізнес-Школи, Видавничим домом "Києво-Могилянська Академія",  KMA Gift Shop, компанією «Винолюб», Агентством WINK, Домом культури «Майстер-клас», школою англійської мови «Оксфорд клас» та Лимон-студією.

Висловлюємо подяку партнерам за надані лоти!

Всього під час підготовки та проведення Благодійного вечора завдяки партнерам, благодійним внескам за участь та благодійному аукціону було залучено 1 121 709 грн. Задекларовано надходжень з-за кордону на суму 25 тис.дол. (650 тис.грн.) Разом близько 1,8 млн.грн.

Кошти підуть на реалізацію проекту Цифрового університету (за виключенням коштів на покриття організаційних витрат для підготовки події).

Дуже приємно, що наші гості розділяють прагнення Києво-Могилянської академії стати передовим дослідницьким університетом у Східній Європі та готові допомагати у її реалізації.

Першими враженнями від вечора поділилися деякі з учасників вечора:

Я вірю в те, що Могилянка будує ту Україну, в якій я хочу жити. Вона справді розбудовує цю країну, тут дуже приємна атмосфера, це той світ, про який ми можемо мріяти. Для мене велика честь бути до цього причетним, робити малесенький вклад моєї фірми у розвиток Могилянки. Сподіваюся, у Академії будуть великі успіхи, і ми перевершимо те, що зараз має Гарвард, Оксфорд, Кембридж. Могилянка буде набагато кращою в Україні. Роль Могилянки в освіті України є дуже великою. Це абсолютно нова модель освіти, якої раніше в Україні не було. Випускники Могилянки дуже відрізняються в кращий бік від випускників інших вишів. Вони активніші, вони розуміють світ, вони розуміють місце України у світі. І вони просто справжні українці, врешті-решт.

Сергій Чорний, керуючий партнер, Київський офіс юридичної компанії Бейкер МакКензі.

Могилянка – це гідна інституція, яка має бути вшанована всіма громадянами України. Для мене, як киянина, це просто честь – мати можливість долучитися до того, що відбувається в Могилянці, до її розбудови, до її підтримки. Виклик, який стоїть перед Могилянкою – поєднати те, що символізує гасло «Час плинний, а Києво-Могилянська академія – вічна», з розвитком, з перспективою, з прогресом.

Сергій Гусовський, офіційний партнер Благодійного вечора.

Могилянка – саме те місце, де вільно називати одне одного друзями, навіть якщо це пан посол чи пан віце-прем’єр-міністр. Це те середовище, яке об’єднує людей. Могилянка є, була і буде майданчиком для об’єднання мислителів України і світу для творення нових ідей і продуктивної праці.

 

Роман Тичківський, випускник НаУКМА, керівник Української Академії Лідерства, представник фонду Western NIS Enterprise Fund

З коментарями учасників Благодійного вечора НаУКМА-2017 можна також  ознайомитися тут.

Фото з події можна переглянути за посиланням та у фотоальбомі на сторінці Благодійного вечора.

Відео про Благодійний вечір буде оприлюднено пізніше.

Ми щиро вдячні всім нашим партнерам та однодумцям, які своєю допомогою і підтримкою уможливлюють розвиток Могилянки, здійснення її місії!

Ми разом будуємо майбутнє нашого університету і нашої країни!

 

Києво-Могилянська академія щиро вдячна партнерам Благодійного вечора.

Без вашої допомоги та підтримки ця подія не могла б відбутися!  


ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ ТА ПІДТРИМКУ!

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР

           

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

 kmbs logo new eng

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР

Markarova

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

Logo ilta 25 monochrome Converted2

ОФІЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

Logo Brothers  Logo Arzinger     

ПАРТНЕРИ

    Baker McKenzie
COFCO
Jacobs

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

   Chamber25  CUCC 25th  EBA color gradient BUCC  
© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна