Шановні могилянці – студенти і випускники, викладачі та співробітники!

 

Могилянська спільнота неодноразово доводила, що у часи тяжких випробувань ми готові стати на захист і допомогу як своїй країні, так і кожному з нас! 

 

Цю сторінку створено з метою інформування про могилянців, які самі або члени  їхніх родин опинились у кризовій життєвій ситуації, пов’язаній із критичним станом здоров'я, і потребують допомоги. Кожен із нас, має бути впевненим, що може звернутися до могилянців по допомогу –   фінансову, організаційну, психологічну –  не залишаючись один на один з бідою. І кожен із нас може реалізувати своє бажання допомогти, підтримати, надихнути.


Сьогодні допомога потрібна:

 

Мар'яні Пиріжок

PyrizhokMaryanaвипускниці БП і МП «політологія», 2013 р. 

 

Понад 10 років активно бореться з розсіяним склерозом.

 

Хвороба прогресує. Якщо спочатку Мар’яні було важко ходити довгі відстані, то через рік вона потребує підтримки ближніх.

Півроку триватиме лікування  препаратом “Тізабрі”  - одна крапельниця, яка розрахована на 1 місяць, коштує 1,500 дол. США. Наразі Мар'яна готується до поїзки в Китай для операції з пересадки стовбурових клітин, вартість якої більше 10 тис. дол.США. Також потрібні будуть кошти на переліт та харчування, на відновлення після операції та подальше лікування.

Детальніше...

Олені Алімардановій

Alimardanova_Olenaпрацівниці Студентської їдальні НаУКМА.  

 

Діагноз: лімфома Ходжкіна. Пані Олена перенесла складну операцію та багато курсів хіміотерапії. 

Наразі - перерва в лікуванні, відновлення організму. Попереду важкий і довгий процес  лікування.

Допомога будь-якого розміру дуже важлива для родини.

Детальніше...

Оксані Олійник (дів.Трояк)

Oliinyk_Oksana

випускниці БП "філософія", 2006, МП "культурологія", 2009. У травні в тридцятирічної Оксани Олійник виявили велику групу злоякісних новоутворень – "крупноклітинну анапластичну лімфому".   

 

Дослідження після останнього курсу лікування показали чудові результати - хвороба відступила! Оксана та її родина дуже дякують всім і кожному за допомогу і підтримку.   

 

Оксана  веде активне громадське життя на Полтавщині: ініціювала відродження та реставрацію шкіл, організувала величезну культурно програму для дітей та дорослих. А 24 грудня запрошує на святкову вечірку  у 100-літній Христанівській школі. Більше інформації про її проекти на  fb Оксани.

 

Детальніше...

Вадиму Михайловичу Михалевичу

myhalevychпрофесору кафедри математики НаУКМА, доктору фізико-математичних наук

Діагноз – цироз печінки 4 ступеня(!) на фоні гепатиту В, що потребує  операційного втручання - пересадки печінки (орієнтовно 60 тис. доларів США).

 

Гостра необхідність фінансування поточного доопераційного медикаментозного лікування. Перед Вадимом Михайловичем знову постала проблема регулярного забезпечення ліками для щоденного прийому. Адже переривання прийому цих ліків може призвести до незворотніх наслідків.

 

9 грудня – студенти Могилянки провесли благодійний аукціон «Митець до кави» тапередали на лікування Вадиму Михайловичу 18 тис. грн.

 

Родина Вадима Михайловича дякує всім за  допомогу. Продовжуємо збирати кошти на лікування 

Детальніше...

Наталі Тарасовій

Tarasova_Natalia

випускниці програми "філологія", 2000 р. У червні  2010 року на пішохідному переході Наталю збив позашляховик, вона отримала багато важких травм, зокрема і  хребта, довгий час не могла рухатись. Наталя знову звертається до могилянської спільноти, оскільки більше допомоги чекати немає звідки. Пенсія Наталі становить 1085 грн на місяць.

 

Потреби на лікування у 2015 році складали  47 555,17 грн.  Наша допомога потрібна і у 2016 році.  

Детальніше...

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна
OSense O-Sense