Шановні могилянці – студенти і випускники, викладачі та співробітники!

 

Могилянська спільнота неодноразово доводила, що у часи тяжких випробувань ми готові стати на захист і допомогу як своїй країні, так і кожному з нас! 

 

Цю сторінку створено з метою інформування про могилянців, які самі або члени  їхніх родин опинились у кризовій життєвій ситуації, пов’язаній із критичним станом здоров'я, і потребують допомоги. Кожен із нас, має бути впевненим, що може звернутися до могилянців по допомогу –   фінансову, організаційну, психологічну –  не залишаючись один на один з бідою. І кожен із нас може реалізувати своє бажання допомогти, підтримати, надихнути.


Сьогодні допомога потрібна:

 

Грибчук Наталі Валентинівні

grybchuk

керівниці Студентського відділу кадрів НаУКМА.

 

Наша допомога потрібна родині могилянців Грибчук Наталі Валентинівні та Даниїлу, випускнику бп і мп «біологія», 2012.

 

Пані Наталя працює в НаУКМА на посаді керівника студентського відділу кадрів майже 20 років (з 2000 р.). На жаль, вона тяжко захворіла і потребує термінової операції (20.07), яка коштуватиме приблизно 100 тис. грн.

 

Потрібна наша моральна підтримка і віра в перемогу над хворобою, а також фінансова допомога на операцію, лікування та реабілітацію. Будь-яка сума, навіть зовсім невелика, важлива для родини.

 

Всі охочі можуть перерахувати кошти на рахунок чоловіка - Юрія Григорійовича Грибчука, номер картки Приватбанку 5363 5426 0275 0755.

 

Готівку можна передати через колегу Бабич Ніну Профирівну, Студентський відділ кадрів, ауд. 1-110, вн.тел.314, тел. 425-22-47.

Панченку Володимиру Євгеновичу

panchenkoпрофесору кафедри літературознавства НаУКМА, доктору філологічних наук, літературному критику, письменнику, засновнику і шеф-редактору порталу ЛітАкцент, учаснику  Ініціативної групи "Першого грудня" та Українського центру Міжнародного ПЕН-Клубу.

 

Володимиру Євгеновичу потрібні наша підтримка і віра в перемогу над хворобою. Таку віру випромінює і він  сам. 

 

А ще необхідні великі кошти на операцію і тривале лікування. Допомогти можна перерахувавши кошти на рахунок його дружини Людмили Дмитрівни, номер картки  5168 7573 4597 2774.

Мар'яні Пиріжок

PyrizhokMaryanaвипускниці БП і МП «політологія», 2013 р. 

 

Понад 12 років активно бореться з розсіяним склерозом. Хвороба прогресувала. Якщо спочатку Мар’яні було важко ходити довгі відстані, то тепер вона потребує підтримки ближніх і постійного лікування.

 

Допомогти можна перерахувавши кошти на рахунок у ПриватБанку 5167 9856 6026 4615

 

Мар'яна та її родина дякують за допомогу всім, хто відгукнувся на її прохання у березні. 20 квітня вона почала новий етап лікування у Німеччині. 

 

Наша допомога ще буде  потрібна...

 

 

Детальніше...

Василю Вікторовичу Лучику

luchykзавідувачу кафедри загального і слов’янського мовознавства.

 

Василь Вікторович Лучик після операції потребує довготривалого і вартісного лікування. 

 

Допомогти можна перерахувавши кошти на рахунок його дружини, викладачки цієї ж кафедри  Алли Анатоліївни, номер картки Приватбанку 5168 7420 2243 7341.

 

30 квітня на facebook  Кафедра загального і слов'янського мовознавства НаУКМА Василь Вікторович і Алла Анатоліївна написали:

 

"Дорогі рідні, друзі, колеги, випускники, студенти і просто небайдужі люди! Від щирого серця дякуємо вам за підтримку у важкі для нашої сім'ї часи. 

Детальніше...

Олені Алімардановій

Alimardanova_Olenaпрацівниці Студентської їдальні НаУКМА.  

 

Діагноз: лімфома Ходжкіна. Пані Олена перенесла складну операцію та багато курсів хіміотерапії. 

Наразі - перерва в лікуванні, відновлення організму. Попереду важкий і довгий процес  лікування.

Допомога будь-якого розміру дуже важлива для родини.

Детальніше...

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна
OSense O-Sense