Олімпіада з екології

З 16 січня по 1 березня на факультеті природничих наук НаУКМА проводиться перша українська студентська олімпіада з екології.

Теми робіт можуть бути як з фундаментальної екології так і прикладної.

За результатами олімпіади визначається переможець, який отримує грошову нагороду у розмірі 1000 грн. Також відзначаються призами друге і третє місця.

Для участі необхідно надіслати матеріали до 24 січня 2013 року (включно) на ел. адресу:

Роботи оформлюються відповідно до таких вимог:

- текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, формат А4;

- обсяг зброшурованої роботи має не перевищувати 5 сторінок без урахування додатків;

- робота повинна мати назву і план, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, застосовану методику дослідження та загальну характеристику роботи;

- креслення та ілюстрації,   що додаються до роботи,   повинні бути скомпоновані на аркуші формату А3 або А4.