Студентська колегія НаУКМА запрошує на Перший Могилянський відкритий хакатон!

mohakaton

Ми потребуємо змін!

Стартувала подача проєктів на Перший Могилянський відкритий хакатон «Яскраві ідеї майбутніх ТОПів. Енергетика, Екологія, Суспільство» у партнерстві з компанією “Мегатрейдінг”.

«Наш Хакатон - спрямований на те, щоб віднайти обдаровану молодь та допомогти її розвитку. Щиро сподіваємось, що він допоможе у створенні проектів розвитку у сферах екології, енергетики та суспільних комунікацій, а також стане поштовхом для розвитку інноваційної еко-системи навколо українських університетів», - Юлія Щербанєва, топменеджерка компанії-організатора конкурсу “Мегатрейдінг”.

У Хакатоні брати участь можуть всі-всі студенти та студентки самостійно чи у групах до п’яти осіб, і не тільки з Могилянки! Тому якщо маєш друга чи подругу з УКУ/КНУ/КПІ/КНЕУ та й взагалі з будь-яких інших українських університетів, бери їх з собою і start working!

Все, що тобі потрібно, - це оформити круту ідею проєкту, яка покращить життя твого міста і країни. Теми такі:

• соціальні ініціативи та проєкти у сфері освіти, науки, культури;
  • розумне споживання енергії;
  • шерінгові моделі спільного користування;
  • адаптивні моделі локального впровадження ВДЕ;
  • інфраструктура для електротранспорту;
  • моделі локальної переробки сміття;
  • перспективні моделі комерціалізації інновацій;
  • «зелене» підприємництво;
  • екологія людини та навколишнього середовища.

На вас чекатимуть мегакруті призи, серед яких:

1. Стипендія на покриття навчання одного року на магістерці.

2. Стипендія на навчання у Могилянській Літній Школі Лідерів.

3. Працевлаштування у профільній компанії.

4. Експертиза й підтримка від організаторів та партнерів.

5. Ну і, звичайно, безцінний проєктний досвід і корисні знайомства!

Найбільш цікаві ідеї зможуть отримати інвестиції для розвитку проєкту.

Дедлайн подачі заявок - 25 березня. Не зволікай, адже умови надзвичайно прості, а вражень від Хакатону - море.

Більше інформації про організаторів події, подання заявки, таймлайн заходу можна дізнатися на kma-hackathon.com.