Спільноти

Могилянська спільнота - це ті люди, які поділяють одну, могилянську систему цінностей. Наш університет звертає особливу увагу на всебічний розвиток особистості на засадах гуманізму, креативності, виховання лідерських якостей, національної свідомості, основ демократії, завжди займає активну громадянську позицію. Знання та вшанування, всебічна підтримка та повнокровне функціонування української мови, культури, традицій - це той базис, на якому тримається ця спільнота.

Повага та знання здобутків попередніх поколінь могилянців. Вивчення та пропагування внеску в історію України Петра Могили та Галшки Гулевичівни, Григорія Сковороди та гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного, Мелетія Смотрицького та Памво Беринди, братів Григоровичів-Барських, отців Олександра та Олексія Глаголєвих та інших. Розуміння своєї відповідальності за звання "могилянця" та репутації усієї спільноти. Недотримання та нівелювання спільних цінностей, негідні вчинки одного члена спільноти залишають пляму на репутації усієї спільноти. Натомість - здобутки, високі посади та загальнонаціональне визнання одного могилянця підносить престиж усіх нас.

Тому сучасні студенти, викладачі, адміністрація університету, випускники усіх років, симпатики Могилянки з України та з-за кордону - це все і є могилянська спільнота - моноліт небайдужих людей, які щиро люблять свою землю та докладають усіх зусиль для розвитку та зміцнення національних цінностей та традицій, науки, освіти та культури.

fShare