Спільноти

Могилянська спільнота  - це група людей, які поділяють одну систему цінностей. Патріотизм, чітко визначена громадська позиція, високі морально-етичні якості, взаємоповага та взаємна підтримка - могилянці ніколи не кидають своїх у скрутних життєвих обставинах. Знання та вшанування, всебічна підтримка та повнокровне функціонування української мови, культури, традицій.

Повага та знання здобутків попередніх поколінь могилянців. Вивчення та пропагування внеску в історію України Петра Могили та Галшки Гулевичівни, Григорія Сковороди та гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного, Мелетія Смотрицького та ПамвоБеринди, братів Григоровичів-Барських, отців Олександра та Олексія Глаголєвих та інших. Розуміння своєї відповідальності за звання "могилянця" та репутації усієї спільноти.

Недотримання та нівелювання спільних цінностей, негідні вчинки одного члена спільноти залишають пляму на репутації усієї спільноти. Натомість  - здобутки, високі посади та загальнонаціональне визнання одного могилянця підносить престиж усіх нас. Тому сучасні студенти, викладачі, адміністрація університету, випускники усіх років, симпатики Могилянки з-за кордону - це все і є могилянська спільнота  - моноліт небайдужих людей, які щиро люблять свою землю та докладають усіх зусиль для розвитку та зміцнення національних цінностей та традицій, науки та культури, освіти та знань.