Стипендії та відзнаки

Стипендіальне забезпечення

Студенти, які навчаються за кошти державного бюджету, мають можливість отримувати один з двох видів стипендій — соціальну (для соціально незахищених громадян, пільговиків) (про неї детальніше у окремому розділі) або академічну (за досягнення в навчанні). Виплата стипендій за кошти державного бюджету України, а студентам, що навчаються за контрактом, не передбачена.

Академічна стипендіяпризначаються згідно з рейтингом успішності, який складається на підставі навчальних досягнень студента протягом останнього навчального семестру по кожному факультету, курсу, спеціальності. При цьому складова успішності у рейтингу складає не менше 90 відсотків рейтингового балу. Процедура визначення рейтингових балів визначається НаУКМА згідно «Порядку формування рейтингу успішності студентів Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Питання щодо призначення стипендій студентам НаУКМА вирішує Стипендіальна комісія, до складу якої входять не менше 50 відсотків представників студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій студентів та аспірантів.

Студентам-відмінникам денної форми навчання, які навчаються за кошти державного бюджету, також мають право бути поданими на отримання іменних академічних стипендій, що фінансуються з державного бюджету.

Категорія стипендій   Категорія стипендіатів

Рівень стипендій з 1.11.17 р., грн.

Академічна

мінімальна, звичайна

відмінник, звичайна
  Іменна академічна    Верховної Ради України  2300,00
Імені М.С.Грушевського
Імені В.М. Чорновола  2480,00
Кабінету міністрів України  2480,00
Президента України  2720,00

Іменна академічна соціальна

Академічна стипендія КМУ обдарованим студентам з числа інвалідів  2480,00
Соціальна стипендія ВРУ

Соціальна

сироти, особи з їх числа  2360,00
інші отримувачі соціальних стипендій  1180,00

Нижче та у бічному меню Ви також можете знайти перелік різноманітних стипендій від благодійників, Знайомтесь з умовами, слідкуйте за оголошеннями про початок конкурсних процедур та обов'язково подавайте документи на такі стипендії, адже це передусім почесно на додачу до того, що це є суттєвою фінансовою підтримкою для будь-якого студента.

Окрім грошових форм підтримки зверніть увагу на таку форму підтримки як "зарахування внеску у розбудову НаУКМА". Більше про те, як працює ця система , знайомтесь тут, а перелік відзнак до вашої уваги тут.

Документи:

• Правила призначення і виплати стипендій в НаУКМА;
  • Порядок формування рейтингу успішності студентів НаУКМА;
  • Положення про академічні стипендії імені державних діячів першого українського уряду для студентів НаУКМА;
  • Положення про академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні для студентів НаУКМА.

Дочірні категорії