Туристичний клуб “Стрім” (Турклуб)

Головною метою Турклубу є залучення могилянських студентів до активного здорового способу життя, поширення та популяризація туристичних видів спорту серед молоді та національних туристичних місць.

Основними завданнями, які ставить перед собою туристичний клуб, є створення умов для заняття спортом і туризмом для членів Турклубу, об’єднання студентів НаУКМА, студентів, зацікавлених в туризмі та активному способі життя; проведення заходів з метою розширити знання про туризм в Україні та світі, організація і проведення різного роду змагань з туристичних видів спорту, мандрівок по Україні та світу. Таким чином, основними формами діяльності Організації є мандрівки, вишколи (здобуття певних практичних навичок у формі виїздів за межі міста), змагання, гутірки (лекції людей, залучених в цю сферу).

Координатор: Хохлова Анастасія

Контакти: