СТУДЕНТСЬКЕ БІОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО

Біологи теж можуть розважатися, тому організація збирає ідейних людей, які зацікавлені новітніми дослідженнями та хочуть пізнати нові грані біології, як науки. Діяльність започаткована 3 грудня 2015 р. та орієнтована не лише на людей лабораторних, а також на тих, кому цікаво, що ж саме їх оточує, які продукти споживають, як реалізується генетична інформація, які процеси відбуваються на клітинному рівні. Також своїм досвідом діляться випускники кафедри біології, які змогли реалізувати себе, як науковці у різних країнах світу, тому проводимо вебінари та семінари за їх участю.

Координатор: Плигун Вікторія,

Куратор: Антонюк Максим Зиновійович, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології НаУКМА

Контакти:

fb f logo blue 50