КОМАНДА ВІДДІЛУ

Діана Проценко

protsenko

Керівниця відділу по роботі зі студентами

Вища освіта, випускниця НаУКМА, магістр (Право, 2005 р.)

Правник,  медіатор, тренер

«Робота зі студентами для мене – це цікавий виклик і можливість поділитись досвідом, накопиченим у приватній правничій практиці, управлінській діяльності у сфері медіа, продакшен-бізнесу, практиці медіації та фасилітації діалогів, тренінговій та громадській діяльності.

Вірю, що разом можна зробити більше важливого, справжнього, але для цього треба навчитись довіряти собі та іншим, гуртуватись, ефективно взаємодіями, будувати та/чи відновлювати порозуміння, тому я тут і готова сприяти створенню такого середовища у своїй Alma Mater»

Анастасія Штанєва

Провідний фахівець відділу

Вища освіта, випускниця НаУКМА, спеціаліст (Право, 2012), магістр (політологія, 2018), медіатор, фасилітатор, тренер.

-        Студентські організації

-        Органи студентського самоврядування

-        Розвиток soft-skills представників  органів студентського самоврядування

“Маю досвід роботи у корпоративному і громадському секторі, Верховній раді України. Прагну розвивати культуру комунікації, попередження і вирішення конфліктів за допомогою ефективних процесів, фасилітувати організаційні зміни та посилювати навички студентів. Захоплююсь вивченням іноземних мов.

Деканат по роботи зі студентами – місце перетину усіх сфер життя Могилянки і потреб студентів: освіта, наука, студентське самоврядування та дозвілля. Саме тут найкраще відчуваєш руку на пульсі.””

Наталія Дзюба

Провідний фахівець відділу

Вища освіта (технічна та економічна)

“Постійно підвищую свій професійний рівень, беручи участь у різноманітних семінарах та тренінгах”.

-        Соціальні стипендії

Мар’яна Леськів

Фахівець відділу

Вища освіта, магістр (Системний аналіз, 2019)

-     адміністрування корпоративних угод

-     соціальна підтримка студентів

“У цьому році (2019) закінчила магістратуру, спеціальність «Системний аналіз» факультету Інформатики. Бакалавра теж закінчила в НаУКМА, тому я можу зрозуміти проблему з двох сторін: і студентів і адміністрації. Спочатку я стажувалася у цьому відділі, а тепер є його працівником. Люблю дізнаватися щось нове, випробовувати себе та подорожувати.

У деканаті панує спокійна і дружня атмосфера, яка змушує хотіти діяти. Команда людей, які хочуть і можуть співпрацювати один з одним, може домогтися багато чого.”

Милана Міліцина

Фахівець відділу

Вища освіта, випускниця НаУКМА (спеціаліст, історія)

Сфери відповідальності:

-       операційна підтримка сервісів відділу

-        Інформаційна підтримка студентів

-        Прийом звернень студентів

Наталія Бондаренко

psychologist

Практичний психолог вищої категорії, кандидат психологічних наук, клінічний супервізор, психотерапевт когнітивно-поведінкового підходу СЕТА, ст. викладач кафедри «Школа соціальної роботи імені професора Володимира Полтавця».

"Наш відділ – це активна команда фахівців-медіаторів між адміністрацією та студентською спільнотою, дружня атмосфера, гуманістичні цінності, креативний підхід. В якості психолога: прагнення максимально сприяти підтримці психологічного здоров’я студентів Могилянки, чудова можливість проходити шлях дорослішання разом з кожним студентом, зустрічатися зі складними питаннями і намагатися їх вирішити (sometimes it’s real challenge), в такий спосіб посилюючи свої професійні навички”.

Cфера відповідальності:

- підтримка психологічного здоров’я студентів, надання їм своєчасної кваліфікованої психологічної допомоги, супровід в їх особистісному розвитку як майбутніх професіоналів.