Студентська колегія

ck info

Студентська колегія (СК) - виконавчий виборний орган студетського самоврядування, до складу якого на 1 рік обираються 6 членів - по одному від кожного факультету.  

 

Напрями діяльності СК:  

 1. Представництво інтересів студентів та захист їх прав.
  Могилянка - це той університет, де студенти мають свій голос майже у кожному адміністративному органі. Тож члени СК частенько беруть участь у різноманітних комісіях, відборах та засіданнях. Наприклад, представник СК є одним з членів комісії відбору студентів на мобільність програми ERASMUS та ERASMUS+. Це є запорукою того, що відбір буде проводитися максимально легітимно і з урахуванням думки самих студентів. Також на усіх зустрічах з адміністрацією члени СК можуть висловити ідеї студентства щодо обговорюваних питань, закцентувати увагу на певних проблемах тощо.
  Окрім цього, CК разом з іншими органами студентського самоврядування стає на захист прав студентів у випадку їх порушення.
 2. Допомога у реалізації студентських ініціатив
  Могилянці часто реалізовують власні ідеї та проекти, просувають ініціативи - і СК завжди готове допомогти в цьому. Можемо дати пораду чи поділитися контактами, допомогти у співпраці з адміністрацією, запропонувати податися на фінансування тощо. Звертайтеся!
 3. Координація діяльності СО (студентських організацій) та СІГ (студентських ініціативних груп)
  У Могилянці дуже багато СО та СІГ (понад 40 активних організацій).
  Координація і впорядкування їхньої діяльності є необхідними, для того щоб усі були рівними у правах і мали можливості для реалізації своїх ідей. СК веде реєстр усіх активних СО та СІГ у Могилянці. Якщо студенти хочуть створити нову СІГ, вони мають подати офіційну заяву до СК. Процес і умови подання, необхідні документи ви можете знайти у розділі Діяльність СО. 
  Таким чином СК бачить увесь вир студентського життя в нашому університеті і відповідно планує бюджет студентського самоврядування, який надалі ухвалює Конференція студентів. Як податися на фінансування з бюджету - дивіться у розділах «Студентські проекти» та «Фінансування».

 
СК також взаємодіє з університетами Києва та інших міст, члени СК беруть участь у загальноукраїнських зібраннях Української асоціації студентів і загалом взаємодіють із студ.самоврядуванням інших університетів.

 
 

Для того щоб більше дізнатися про діяльність СК,  слідкуйте за звітами, які публікуються на каналі в Телеграмі , сайті СК , а також представляються на засіданнях Конференції студентів, на якій члени СК звітуються перед студентами.

 

fb f logo blue 50

Телеграм-канал  @StudNaUKMA

 

 

СКЛАД СТУДЕНТСЬКОЇ КОЛЕГІЇ:

 

 

 

radish 2020

Радиш Христина

 

Факультет соціальних наук і соціальних технологій, спеціальність “Міжнародні відносини”, 2 р.н.
 
 
У Студентській колегії обіймаю посаду голови та займаюся навчальним відділом. Стала частиною СК, бо розумію, що Могилянку недостатньо любити і сприймати, такою, якою вона є, а необхідно допомагати їй, показувати шляхи розвитку і віддавати частинку себе!
  
Telegram: @poradysh
 korshenko 2020
Коршенко Анастасія
  
Факультет природничих наук, спеціальність “Хімія”, 3 р.н.
 
У Студентській Колегії я обіймаю посаду заступниці голови СК і керую відділом HR та стратегічні комунікації. За весь час активної діяльності в університеті я змогла побачити, над чим треба працювати та готова докласти зусиль, аби покращити життя студентів та НаУКМА в цілому.
  
Telegram: @al_faroo
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009996693780

 

 demchenko 2020
Демченко Кирило
  
Факультет гуманітарних наук, спеціальність “Історія та археологія”,  2 р.н.
 
У СК-ХХ обіймаю посаду секретаря, а також займаюсь співпрацею з СО та СІГ. У Студентську колегію мене привело бажання отримати безцінний досвід співпраці з людьми, допомогти студентству Могилянки у впровадженні їхніх мрій і здійснити свої. КМА -  це спільнота, яка може навчити і допомогти у будь-чому, тож - допомагаймо їй;)
  
Telegram: @dem_fran
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004568326745

 

 kaliniv 2020
Калинів Зоряна 
 
Факультет економічних наук, спеціальність “Економіка”, 2 р.н.
 
Простір для моєї діяльності в Студентській колегії - фінансовий відділ. Головне гасло кожного ФЕНівця: “Зростаймо!”, тож і моя основна мета в СК - робити так, щоб Могилянка зростала, зростала через проекти, комунікації, ідеї, думки, емоції, взаємодопомогу та підтримку;)
  
Telegram: @KalynivzZ
Facebook: https://www.facebook.com/zkaluniv
 Krishtanovich 2020
Криштанович Анастасія 
  
Факультет правничих наук, 1 р.н.
 
У студентській колегії керую юридичним та PR відділами. Я рада можливості бути членом студентського самоврядування Києво-Могилянської академії, адже моєю метою є представляти та захищати інтереси студентства та робити Академію щодня кращою.
  
Телеграм: @kryshtanovych
Фейсбук: https://www.facebook.com/anastasia.kryshtanovych.5
 
bilokin 2020
Білокінь Данило 
 
Факультет інформатики, спеціальність “Інженерія програмного забезпечення”, 3 р.н  
 
У СК опікуюсь операційним відділом. Доєднався до Студентської колегії, щоб спрямовувати свої сили та енергію на покращення університету.
 
Telegram: @kwhitehorse
  
© 2012-2021 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна