Office 365 для студентів НаУКМА

Студенти НаУКМА на час свого навчання мають можливість користуватися корпоративними сервісами НаУКМА з використанням пакету Office 365 для навчальних закладів (корпоративна пошта, календарі, спільна робота з документами та ін).

Заповнивши форму, Ви отримаєте: логін та тимчасовий пароль для входу в Office 365. Раз на тиждень зібрані заявки обробляються та реєструються. На е-адресу, яку Ви вказали при реєстрації, отримаєте інструкції щодо Вашого облікового запису та користування О365, та зможете замінити пароль та почати користуватися сервісами.

Якщо Ви матимете потребу в додаткових інструкціях чи навчанні, зверніться в Службу технічної підтримки Інформаційно-обчислювального центру НаУКМА ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .)